Connect with us

Uncategorized

Cornell University pozostaje liderem w dziedzinie edukacji kryptońskiej

Published

on

 

Cornell University pozostaje jednak pionierem w nauce kryptoanalizy, ponieważ dwa razy więcej uczniów zgłasza potrzebę strzelania do klasy kryptoanalizy niż w ostatnich dekadach, ponieważ teraz studiujemy w najnowszych wiadomościach o kryptokursztynie.

Według badań, które obejmowały ponad 735 uczniów z USA, na cytatach z badań i analiz było 50 uniwersytetów i ofert, ale akademicy i wywiady ze studentami. Według tych badań Cornell University jest pionierem w nauczaniu kryptografii.

Kilka dekad temu, że Joseph Ferrera chciał dowiedzieć się więcej o kryptociągłości i technologii łańcuchów blokowych, które były dominujące wiadomości, ponieważ Bitcoin był na pierwszych stronach gazet codziennie. Obszarem wypełnionym tymi technologiami nie była inżynieria komputerowa, a reszta dołączyła do nich z różnych kampusów. Osobisty profesor informatyki Song na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley skomentował to:

“Interdyscyplinarny charakter domeny Blockchain sprawia, że różni się ona raczej od każdej konwencjonalnej dziedziny.”

Dużo uwagi poświęcano temu, by dowiedzieć się o łańcuchu blokowym, ale także o uczelniach wyższych i kolegium według Ferrery. Ukończył Cornell School of Hotel Administration i obecnie funkcjonuje jako dyrektor firmy Ava Labs, która może być startupem pracującym nad technologiami społecznościowymi, które były płatne w ramach łańcucha blokowego:

“Mamy wielu profesorów, którzy sięgają do tematu blockchainu i dowiadują się, jak odnosi się on do ich własnego obszaru.

W tym sezonie przeprowadzono inne badania dotyczące klubów kryptograficznych prowadzonych przez studentów wraz z innymi uczelniami, które wykorzystują informacje z atrybutów google scholar. W systemie finansowym, nie ma wątpliwości Jeden z uczniów też, że jest obecnie karmione fascynacji plus to cięcia na całym obszarze. Ponad dwie trzecie tych uczniów opisuje systemy, które są obecnie marnotrawne i chwiejne.

Ponad 34% uczniów wyraziło zainteresowanie uczęszczaniem do klasy na blokady lub krypto, w przeciwieństwie do około 28% w roku 2019. Jest tak wiele osób, które wzięły udział w kursie, w przeciwieństwie do tej liczby.

Uncategorized

Ocena cen NEO: NEO odbija się od wsparcia życiowego i opłat w stosunku do 18 USD 

Published

on

By

  • NEO odzyskał 7 procent spadków jednocześnie po zwiększeniu ilości w bokach byka.
  • Wskaźniki techniczne są nadal bycze pomimo spadku kosztów w porównaniu z poprzednimi dniami.
  • przewyższając Bitcoin, koszt NEO pozostaje w granicach klina, ponieważ pojawiają się większe zyski

NEO/USD: NEO odbija się po sprawdzeniu wsparcia kluczowego

Kluczowe kwoty wsparcia: $13.4, $10.5

neousd_chart
NEO/USD.

Po obniżeniu kosztów zakupu NEO, korekta powodowała ogromny niepokój przez kilka razy. Ta znaczna korekta zmniejszyła koszt NEO’a o 15 procent, aby sprawdzić niebieski region usług 13.4 – listopad 2019 r. duży, który został zepsuty w poprzednim tygodniu hazardu.

NEO pozostaje w górę o 90% w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy. W stosunku do dolara amerykańskiego, NEO przechodzi z rąk do rąk około 15,14 dolarów, po 7,02% zysku w ciągu nocy. W przypadku, gdy w ciągu kilku najbliższych dni ilość ta wzrośnie do góry nogami, możemy spodziewać się zysków.

Ocena kosztów NEO

Wczoraj, NEO odbił się od ważnej strefy serwisowej 13.4 po zauważeniu znacznego spadku. Pokazuje to, że nabywcy będą obecnie zwracać na siebie uwagę. NEO rusza z pomocą pubu z pułapkami, który jest byczy.

W przypadku, gdy ten wzór gra na zewnątrz, NEO ma duże szanse na odzyskanie 16,7$ przed opracowaniem nowego wysokiego poziomu około 18$. Jednakże, minusem jest to, że NEO jest zachęcany z ponurej strefy 13,4. W przypadku, gdy korekta niedźwiedzia przychodzi, a usługa ta nie jest utrzymywana, poniższa usługa, aby zobaczyć jest 10,5 – stacja.

Wskaźnik MACD pokazuje, że nabywcy pozostają obecni na rynku. Chociaż RSI spadł, aby odzwierciedlić spadki cen, to jednak pozostaje byczy. Z drugiej strony, rajd pozostaje legalny na wykresie.

NEO/BTC: NEO Continues Trading Interior Wedge Bound As Buyers Goal 170000SAT Amount

Przeciwko Bitcoinowi, NEO jest obecnie po tendencji, jednak zaobserwowano wiele korekt. Mimo, że zestaw NEO/BTC w ciągu ostatnich 24 godzin odzyskał trochę 7,22%.

Jak widać na wykresie, pobieranie to zamknęło region serwisowy 137800SAT. Obserwując wzrost, NEO jest wyceniany w przybliżeniu 154800SAT stopnia od zestawu Bitcoin. Ożywił byki ‘ nadzieję, wzrost ten najwyraźniej przyniósł wiele ulgi i, dokładnie w tym samym czasie.

Przewiduje się, że koszt osiągnie 170000SAT stopień oporu – po przekroczeniu granicy klina, który powstał bo lipiec 2019 roku, W przypadku, gdy NEO nadal nabiera tempa. Cena spada stopień oporu 140000SAT może zaoferować pomoc dla NEO jednorazowo.

Ocena kosztów NEO

NEO pozostaje byczy kilka dni, mimo że spadł kilka dni temu. Możemy zdać sobie sprawę, że wolumen handlu pozostaje ważny. Koszt jest coraz wyższy. W takich przypadkach kolejnym poziomem oporu jest 162000SAT, a następnie 170000SAT wokół granicy quada.

Presja zakupowa może zostać podsycona przez przełamanie tego klina. Jeśli cena spadnie, a mimo to usługa, która jest tu najbliżej, to Twój stopień 137800SAT. NEO może być zanurzony przez dodatkowe miejsce pod klinem, w niebieskim obszarze serwisowym 117000SAT.

NEO nadal tworzy wzór do wskaźnika MACD i byczysko o indeks RSI. Technicznie oznacza to, że pęd nie został jeszcze zakończony.

Lubisz się uczyć?

Continue Reading

Uncategorized

IOTA wydaje bezpieczną edycję Trinity Desktop Mainnet Remains Suspended

Published

on

By

Ponieważ IOTA kontynuuje badania i kontrolę wad własnych kieszeni biurka, które doprowadziły do licznych kradzieży środków finansowych konsumentów, Fundacja wspierająca projekt stwierdziła, że wprowadziła “bezpieczny wariant” portfela Trinity.

Trinity Mobile Wallet Not Safe For Today

Chociaż atak wpłynął tylko na portfel Trinity Desktop, IOTA, z własnym tygodniowym ostrzeżeniem, ostrzegła również użytkowników, aby nie otwierali zarówno kieszeni na telefon komórkowy, jak i na komputer stacjonarny, aż do odwołania w Fundacji.

Ale wersja chroniona wydana teraz jest przeznaczona na własną kieszeń. Osoby korzystające z tego portfela będą musiały poczekać, aż pojawi się nowa wersja dla Trinity Mobile.

Najnowsza wersja (1.4.1),” jak podaje strona internetowa IOTA, eliminuje luki ogłoszone w środę w tygodniu, które wpłynęły na wielu użytkowników. Fundacja doradza konsumentom, aby pobierali portfel za pomocą swojej strony internetowej GitHub i instalowali go na starej wersji, która ma pozostać chroniona.

Bezpieczna wersja nie jest jednak przeznaczona do wysyłania i odbierania gotówki. Pozwoli ona jedynie konsumentom na sprawdzanie ich kont i transakcji. Po skonfigurowaniu i zalogowaniu użytkowników do Trinity 1.4.1, ich konta i transakcje są automatycznie pobierane.

Użytkownicy, którzy wykryją nieprawidłową równowagę lub nierozpoznane transakcje przychodzące po zalogowaniu, muszą natychmiast skontaktować się z modem lub współpracownikiem swojej bazy IOTA w swoim kanale dysharmonii. IOTA ostrzegła użytkowników, aby pamiętali o tym, że podszywający się są obecnie podszywający się pod pracowników swojej bazy IOTA.

Devnet może być wykonywany, niezależnie od tego, czy sieć Mainnet jest nadal niedostępna.

Po odkryciu tych strajków w ciągu tygodnia, baza IOTA tymczasowo zatrzymała koordynatora podczas prowadzenia dochodzenia w sprawie luki prawnej z pomocą specjalistów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego. W czasie pisania niniejszego artykułu pozycja Mainnetu zmieniła się na korzyść handlu. ”

Devnet”, jak stwierdzono w zobowiązaniu, jest jak sieć główna. Różnica polega na tym, że wszystkie elementy składowe są wolne, a do realizacji transakcji potrzebna jest zdolność i czas. Devnet umożliwia użytkownikom budowanie dowodów na istnienie teorii, które wykorzystują Devnet i sprawdzanie ich oprogramowania.

IOTA oświadczyła, że koordynator będzie się trzymał z daleka, dopóki nie sfinalizuje swoich planów leczniczych. Użytkownicy będą mieli możliwość wysyłania cennych transakcji, które są w sieci mainnet i działają.

Podoba ci się nauka? Proszę omówić:

Continue Reading

Uncategorized

Zcash ZEC Price Profits Momentum and Prove New High

Published

on

By

 

Patrząc na 24-godzinny wykres, Zcash ZEC koszt wzrasta o 0,15 procent, ponieważ akcja cenowa idzie wewnątrz byczego kreacji proporczyka zgodnie z Zcash News teraz.

Kluczowe poziomy zawierają kwoty oporu: 94$, 84$, 89$ i potwierdzone kwoty 61$, 56$. ZEC/USD w czwartek inwestuje w ziemię, która jest niewielka, osiągając zyski tylko 0,15%. Przy rutynie z proporczykiem, która będzie podlegała pewnym wahaniom, akcja kosztowa podczas widoku wykresu ukształtowała się w międzyczasie. Że zestaw może być przedmiotem obrotu w tendencji wzrostowej, podczas gdy przemysł jest byczy. Może to wymagać trochę czasu na rynku.

Jednakże, rynek może mieć wymóg, kiedy będzie chciał nabrać rozpędu. Będzie za wcześnie, aby być bardziej optymistycznym w stosunku do tego trendu. Jedna z korekcji branżowych, warunki terminowe i długoterminowe są bycze. Ponadto oczekuje się, że kryptokur waluta osiągnie 76 stopni w miejscu, w którym się dotknęła. Kiedy rynek ocenia byczy ruch, można osiągnąć kwoty odporności 84, 89 i 94 dolarów.

W porównaniu z Bitcoin (BTC), wyniki Zcash ZEC w zakresie kosztów były na bardzo niskim poziomie ze względu na ich powracające niedźwiedzie pomysły, które były źródłem rynku do manewrowania w zakresach. Jednak działania kosztowe są nieregularne, od stycznia do 31 stycznia 2020 roku. W chwili obecnej branża jest przytłoczona przez duszę, która była niezdecydowana, ale dilerzy muszą być wyczuleni na nadchodzące przywództwo.

Dodatkowo, aby uzyskać pozytywną tendencję wzrostową, 0,0076 Bitcoin (BTC) wraz z 0,0078 Bitcoin (BTC) będą na razie znaczącymi poziomami oporu dla Twojej monety, chociaż negatywny skok może ponownie zbadać główne wsparcie w 0,0064 Bitcoin (BTC) przed prawdopodobnym upadkiem do 0,0060 Bitcoin (BTC). Nawet RSI (14) jest podróżowanie w kierunku 60 kwot, mając nadzieję na promowanie szczepu w dół, gdy twarze. Zcash zaczął stosować mechanizm finansowania, nagrodę Założyciela. Jedna piąta nagrody w sześcianie została przekazana twórcom Zcash’a w celu zachęcenia ich do dalszego rozwoju pracy. Nagroda Założyciela miała zginąć, podobnie jak wszystkie zcasze. To skłoniło okolicę do poszukiwania strategii dalszego finansowania rozwoju Zcasha, przy jednoczesnej decentralizacji dokładnie w tym samym czasie, zabierając energię z grupy tego projektu.

Continue Reading

Trending