Connect with us

Press Release

Endorphina’s Newest Game Cash Tank March into the Front Line

Published

on

 

Dostawca slotów z siedzibą w Pradze, Endorphina, przygotował kolejny sport, który pomoże Ci maszerować z sukcesem do 2020 roku.

Ich gra o nazwie CASH TANK może być najgłośniejsza z nich wszystkich, przy użyciu wojska, które zostało połączone, nie wspominając już o znaczącym Money Tank się do podbijania zwycięstw.

Mecz został pokazany w ICE i został zachęcony promocją, która była ogromna – na której Endorphina przyciągnęła dużego Casha TANKA, który wyciągnął gotówkę. Było to niesamowite uczucie, jak stwierdziło kilka osób. Sądzimy, że nasi gracze tego doświadczą.

Na bębnach większość graczy odkryje wszystkie niezbędne rzeczy do zarządzania swoim stylem życia, który jest hojny, czyli nowe torby wypełnione kamieniem, kamieniem i – kamieniem, dużą ilością gotówki i oczywiście MAJOR CASH TANK, aby pomóc graczom uzyskać najbardziej złote zwycięstwa, które są lotne.

Nazwa Endorphina będzie posiadać matematykę z cechą, która jest wspaniała. Money Tank to 5-bębnowy, 3 rzędowy sport na automatach z 10 liniami płatniczymi, które pozwalają graczom wygrywać BOTH WAYS. Zazwyczaj oznacza to, że gdy mieszanka powstaje z prawej strony do lewej lub z lewej do prawej, punkt będzie wygraną.

Funkcjonuje Zbiornik Pieniędzy. To będzie prysznic uczestnika w pieniądze – jeśli zbiornik na pieniądze zapewni Ci godne. Podniesie on gracza w górę, a także rozszerzy się, aby aktywować RE-SPIN.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem prysznica, zobaczmy, czy nasz Ważny Zbiornik Pieniędzy uzna cię za godnego nowego sportu Endorphia – https://endorphina.com/games/cash-tank

Press Release

Tap Token Witnesses Massive Profits Ahead of Launching

Published

on

By

Przewiduje się, że uruchomienie systemu XTP odbędzie się w oczekiwaniu i co za tym idzie, stanie się to udziałem dealerów kryptograficznych.

Od czasu uruchomienia programu Tap, firma wprowadziła swój token i w ciągu kilku dni XTP inwestowała na Bittrex International , najwyższej klasy platformie transakcyjnej typu blockchain. Od momentu uruchomienia na scenie w dniu 23 grudnia 2019 roku, krypto waluta osiągnęła ponad 2500 procent zysku, co jest niezwykle rzadkością w branży, przewyższając nawet Bitcoin przy jednomiesięcznej ocenie.

Uważa się, że sukces żetonu jest napędzany przez prace nad wprowadzeniem przez nabywcę karty uprzęży i programu. Program działa jako platforma handlowa i rynek, dając korzyści, takie jak miejsca do przechowywania kieszeni, które są zimne i ich technologii do dealerów. Technologia transakcyjna ułatwia korzystanie z par fiat wraz z kryptonimem transakcyjnym, prezentując dealerom najniższe ceny, oprócz płynności w transakcjach, które są mówione. Ta technologia stoi za działaniem karty.

Uzyskując akceptację dla zezwolenia DLT od Gibraltar Financial Services Commission, karta, która jest Harness, umożliwia użytkownikom przeznaczenie walut fiat wraz z ich kryptonimem w połączeniu z programem, który jest Harness. Programy, które zostaną uruchomione w najbliższych tygodniach, będą nadal dostępne na oficjalnej stronie Uprzęży.

The Harness program is available for download in your App Shop along with Google Play.

Continue Reading

Press Release

Szybka, łatwa i renomowana baza danych technicznych Kupno informacji o przełącznikach

Published

on

By

 

Obecnie nie ma wielu firm, które mogłyby pochwalić się certyfikacją i certyfikacją dla dostawców usług finansowych w zakresie internetowych rozwiązań rynku kryptograficznego. Nie jest to prawdziwa wschodząca gwiazda na rynku walutowym, z Switchere.

Zachowuje wszystkie potrzeby i przestrzega przepisów i praw.

To, co szczególnie przyciąga zainteresowanie kilku osób, to jego dostępność. Procedura zakupu krypto nie wymaga żadnej pracy i jest prosta. Obsługa serwisowa jest inspirująca, w rzeczywistości jest ona uproszczona do najwyższych i najtańszych stawek. Switchere to miejsce, w którym można było nabyć monety za pomocą karty płatniczej i poczuć się pewnie w kwestii bezpieczeństwa cybernetycznego, łatwości transportu i niezawodności. Nie ma żadnych opłat i opłacalne jest tworzenie zakupów krypto z potwierdzeniem lub bez rejestracji!

Dużym bonusem za iskrzenie udziału konsumentów i popularyzowanie usługi wymiany internetowej jest własne 2-poziomowe oprogramowanie polecające. Poziom 1 umożliwia Polecającym otrzymanie nagrody za Polecenie. Poziom 2, w konsekwencji, zwiększa zdolność do osiągania większych dochodów – niewiarygodne 10 procent prowizji życia! Wszystkie korzyści z tytułu Poleceń są naliczane w Bitcoins, co jest wygodne i oferuje możliwości.

Wokół

Niezależnie od statusu nowego dostawcy na rynku kryptograficznym, ugruntowuje swoją pozycję dostawcy usług, który spełnia wszystkie wymagania. Korzyści z jego centrum to licencjonowanie i certyfikacja na pokładzie, dostawcy obsługi klienta z pierwszej linii wraz z ograniczeniami wydatków i rozsądnymi cenami dla klientów platformy, które są potwierdzone, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs.


 

Continue Reading

Press Release

Szczyt AIM w Dubaju rozszerza zakres trójmilionowego przemysłu inwestycji alternatywnych na nowe granice.

Published

on

By

 

Dubaj Zjednoczone Emiraty Arabskie 10 listopada 2019 r. – Szczyt AIM zamienił się w spotkanie, którego rozpoczęcia w 2015 r. oczekują inwestorzy, zarządzający funduszami hedgingowymi, biurami rodzinnymi i kapitałem private equity, międzynarodowi liderzy biznesu i władze. Jest uważana za najważniejszą konwencję inwestycyjną w tym obszarze.

Mimo, że szczyt AIM był kiedykolwiek etapem rozmów na temat poprawy inwestycji, warunków na rynku międzynarodowym i aktualnych trendów, to w tym sezonie otwiera on drzwi do kwestii, które mają wpłynąć na branżę inwestycyjną i kapitał private equity, a także biura domowe w sposób, który oprócz zakłócania konwencjonalnego ekosystemu inwestycyjnego stworzy nowe możliwości.

Pani Raha Moradi, Dyrektor Zarządzająca AIM Summit powiedziała: “Już pierwszego dnia zajmiemy się standardowymi zagadnieniami dotyczącymi funduszy hedgingowych, inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym, prywatnego zadłużenia i inwestycji biurowych w gospodarstwach domowych, nieruchomości, rynków wschodzących oraz wpływania na inwestycje i inwestycje, codziennie dwa z nich będą płacić za inwestycje AI (sztucznej inteligencji), Blockchain, oferty tokenów bezpieczeństwa, zasoby elektroniczne, waluty kryptograficzne i Fintech. Drzwi otwierają się na rozwój zagrożeń i rodzajów aktywów. Ponadto, debiut na rynku papierów wartościowych i papierów wartościowych związanych z bezpieczeństwem pozwoli na ponowne zainwestowanie w organizację, obrót i przechowywanie konwencjonalnych produktów finansowych, demokratyzację innych inwestycji, dezintermediating sector incumbents oraz wymyślenie na nowo modelu firmy kilku pośredników usług finansowych”.

W tym, co wydaje się być rozwiniętym harmonogramem, prelegenci AIM Zawierają wysoko cenionych i niezbędnych specjalistów z tytułami, które obejmują James McCormack, Dyrektor Zarządzający, Fitch Ratings, Fabio Scacciavillani – Chief Economist, Nuverse, Christof Rühl – Advisory Board, Crystol Energy, Ashish Marwah – Chief Investment Officer, ADS Investment Solutions, in Addition to Peter Rockefeller, Board Member & Vice Chairman, Rockefeller Philanthropy Advisors, wraz z Dyrektorem Zarządzającym, Brock Capital Group. Pan Rockefeller mówi: “Bardzo się cieszę, że mogę połączyć szczyt AIM w Dubaju w listopadzie tego roku, na którym będę mówił o zrównoważonym rozwoju i inwestowaniu. Na szczycie spotykają się komentatorzy, profesjonaliści i inwestorzy, dając tym samym niezrównane forum do dyskusji na różne tematy.  Tegoroczne wydarzenie nie jest wyjątkiem; nawet przy użyciu harmonogramu prelegentów i panelistów, którzy będą wspaniale interesować inwestorów w innych kwestiach dotyczących aktywów, takich jak venture, pieniądz elektroniczny, wpływ na inwestycje i nieruchomości”.

Zachary Cefaratti, założyciel i dyrektor generalny, Dalma Capital Management Limited oraz małżonek strategiczny AIM Summit w tym: “AIM Summit to ważna okazja dla ludzi, aby spełnić oczekiwania inwestorów i partnerów biznesowych. Stopień obecności jest bliski zeru, to oczywiste, że uczestnicy są weryfikowani”.

aim summit dubai

Sheila Driscoll, Creator, Sheila B Driscoll Foundation, Navin Gupta, Managing Director, South Asia & MENA, Ripple, John Trammell, Managing Director, Symphony Financial Partners, Dr. Ryan Lemand — Senior Executive Officer & Board Director, ADS Investment Solutions, Mishal Kanoo — Chairman – UAE & Oman, The Kanoo Group oraz wielu innych znamienitych prelegentów z całego regionu i świata. Dr. Sabah al-Binali CEO, Universal Strategy; Wiceprezes Zarządu, The National Investor, mówi: “Szczyt AIM jest doskonały w oferowaniu szerokiego wachlarza poglądów na temat alternatywnych kursów dotyczących aktywów i planów. To jest mój trzeci szczyt, a ja patrzę w przyszłość, aby kontynuować naukę”.

Dyskusja rozpocznie się od omówienia różnych tematów, w tym perspektyw inwestycji międzynarodowych i przyszłości, międzynarodowej funkcji dolara amerykańskiego, zmiany krajobrazu gospodarczego i zmienności handlu na rynku międzynarodowym, potencjału dla inwestycji efektowych, środowiska zagrożenia GCC teraz, instytucjonalizacji rodzinnych miejsc pracy, krajobrazu VC w następstwie WeWork, wzrostu zasobów cyfrowych, międzynarodowych pieniędzy cyfrowych, zdecentralizowanych funduszy wykorzystujących blockchain & AI, wyzwań stojących przed MENA fintech, rozwoju technologii blockchain jako katalizatora dla zestawu innowacji w dziedzinie hazardu i wielu innych.

Szczyt AIM jest przejawem ich bliskiej przyszłości, ale także spotkaniem głów w czasach, kiedy inwestowanie nie jest jedynie potrzebne dla podtrzymania przemysłu. Od czasu Mishal Kanoo, prezesa UAE & Oman, The Kanoo Group powiedziała: “Inwestycje w opcje są środkiem umożliwiającym inwestorom odwiedzenie innej perspektywy ich świata inwestycji. Ponadto, pomaga im inwestować w sprawy, na których nie tylko mogą zyskać, ale naprawdę doceniają”.

W takich czasach zwątpienia i zawirowań, AIM Summit spodziewa się rzucić światło na niebezpieczeństwa, możliwości, oprócz tych w okolicy. Dr Ryan Lemand, Senior Executive Officer & Board Director, ADS Investment Solutions increases, “Manufactured Trade valuations have return to their prior highs, and conventional Emerging Markets are volatile due of this transaction warfare while GCC has managed to weather through the fractures of those international geopolitical troski have increased danger. Ujawnimy, co kupić i najlepszy sposób zakupu na rynkach GCC”.

Dalma Capital IG sponsoruje szczyt AIM. Lecocqassociate, więcej, Fitch Ratings i Apex.

W podsumowaniu jego drzwi otwierają się dla osób zainteresowanych dyskutowaniem takich tematów i mediów z elitarną grupą inwestorów i nie tylko.

Wokół szczytu AIM

Rozpoczęty w 2015 r., AIM Summit jest szczytem Zarządzania Inwestycjami Alternatywnymi w Regionie, gromadzącym i łączącym regionalnych udziałowców i menedżerów z różnych sfer (fundusze hedgingowe, fundusze private equity, kapitał podwyższonego ryzyka i dług osobisty) z międzynarodowymi liderami biznesu.

Szczyt AIM jest etapem rozmów na temat warunków panujących na rynku międzynarodowym, trendów i funkcji usprawniających inwestycje. Jedyna konwencja o charakterze i wymiarze zorganizowana i koordynowana przez biznes w celu skłonienia do negocjacji na temat know-how i najbardziej efektywnych klinik.

For question:  info@aimsummit.com or  www.aimsummit.com

Continue Reading

Trending