Connect with us

coinbase

Coinbase Pro wprowadza transakcje walutowe dla klientów egzotycznych

Published

on

W ramach prób zagwarantowania satysfakcji klienta, Coinbase Guru wprowadza handel brutto jako jedno ze swoich rozwiązań w odpowiedzi na wiele próśb klientów. Ramię rynkowe ustalonej amerykańskiej firmy kryptokurrency Coinbase będzie prawdopodobnie wkrótce dostarczać usługi swoim klientom w 23 krajach i 9 krajach, gdzie agencja jest łatwo dostępna dla klientów instytucjonalnych.

Na dzień dzisiejszy jest ona ograniczona do 23 krajów, chociaż klienci mogą otrzymać wsparcie. Muszą oni mieć rozsądne aktywa wewnątrz swojego konta Coinbase Guru. Tam gdzie atrybut jest dostępny, klienci z drugiej strony muszą być nawet w 9 krajach lub 23 krajach.

Handel walutami jest dość niepewnym, ale prawdopodobnie zyskownym przedsięwzięciem, które umożliwia inwestorom kupno i sprzedaż papierów wartościowych w ramach jednej sesji. Pomaga on handlowcom pożyczać pieniądze oprócz funduszy hedgingowych i arbitrażu bez konieczności zdeponowania pieniędzy.

Ponieważ kapitał może być łatwo stracony, gdy spekulacja nie jest dobrze przemyślana, jest to jednak idealne rozwiązanie dla dealerów.

Coinbase działa, aby upewnić się, że ich wymagania są spełnione, ponieważ są one wymagane, poprzez włączenie kryptokur walut. Dodatkowo, odegrała ona swoją rolę w zwiększaniu akceptacji i edukacji oraz wprowadzaniu programów, których uczestnicy zostali nagrodzeni za zrozumienie walut kryptograficznych.

W miarę upływu czasu, organizacja planuje rozszerzyć własne wsparcie handlowe dla swoich klientów w różnych krajach Stanów Zjednoczonych i różnych obszarach planety. Zasoby są również dodawane, aby dać różne możliwości wyboru, które umożliwią klientom wymianę depozytów zabezpieczających ich zasoby.

binance

4 Wystąpienia dotyczące naliczania walut kryptograficznych w 2020 r. 

Published

on

By

Stawka monet stała się bardzo popularna wśród inwestorów. Wyjaśnia to m.in. fakt, że umożliwia to właścicielom. Coraz więcej wymian przeskakuje na bandwagon, który jest staking również Called piling kieszenie i baseny.

Większe zainteresowanie zostało ostatnio zilustrowane w aktualnym raporcie Binance Research, wykazując, że cała ilość stawiana przekracza 6,4 mld dolarów.

Co to jest Stawka?

Zasadniczo, stawka wymaga, aby inwestor “zablokował” określoną ilość monet, które są przewidywane na podstawie własnego algorytmu zgody Proof-of-Stake lub nawet wiele tego rodzaju. Posiadacze kart platynowych, którzy “postawią” określoną ilość kryptokursztynu, otrzymują prawo do głosowania i udziału w rządzie swojej społeczności, podczas gdy są przewidywani wewnątrz wielu łańcuchów blokad. Ponieważ bez jego wykorzystania obstawiają ten numer, są nagradzani. Ta stawka może stać się całkiem satysfakcjonująca.

Istnieje wiele rodzajów tego algorytmu konsensusu Proof-of-Stake, więc jednym z najbardziej popularnych z nich będzie DPoS (Delegated Proof-of-Stake). Korzystając z DPoS, konsumenci mogą utrwalać swoje konta jako głosy, które mogą być wykorzystane do wyboru konkretnej odmiany delegatów. To właśnie ci delegaci, którzy obsługują operacje blokowe w imieniu wszystkich mężczyzn i kobiet, którzy oddali swoje głosy.

tezos_logo3-min-min
Tezosthe king of

Staking On Wallets

Inwestorzy kryptograficzni mogą utrzymywać swoje waluty kryptograficzne w wyznaczonych portfelach, a także odgrywać aktywną rolę.

Księga rachunkowa

Nawet kieszeń sprzętowa Ledger jest jedną z najbardziej znanych w okolicy pod względem przechowywania. Zapewnia ona dwie możliwości wyboru – wykorzystanie programów portfelowych, które są na zewnątrz lub Ledger Live.

Pierwsza opcja wymaga od konsumenta umieszczenia w programie, który jest kryptokurrency na rozwój konta w Ledger Live i urządzenia. Kapitał powinien zostać uruchomiony, a stawianie jest aktywowane.

Po zainstalowaniu programu Ledger Live, użytkownik powinien wybrać odpowiedni portfel do obsługi aktywów, chociaż następny działa w równym stopniu. Kapitał powinien zostać połączony, a konsumenci mogą zacząć zarabiać.

Warto również zauważyć, że Ledger to kieszeń do przechowywania na zimno, która zazwyczaj jest uważana za bezpieczną alternatywę, ponieważ jest {} aparaturą offline.

Zgodnie z reklamą Ledger’s Growth Mattia Sarfati, “Tak wiele można po prostu postawić Tezos wewnątrz Ledger na żywo.”

“Mimo to, możesz postawić różne monety używając cudzych kieszeni (np. TRX używający kieszeni TronScan). Naszą myślą jest stworzenie tej potencjalnej przyszłości nad Ledger Live w niezbyt odległej przyszłości”.

ledger_nano_s_5

Ledger Nano S. Photo by: CryptoPotato

Exodus

Exodus to ulubiona kieszeń wielowalutowa, mobilna i desktopowa harmonijna. Jego program może być również łatwo zintegrowany z całą kieszeń sprzętową Trezora.

Portfel Exodus umożliwia wybranie kryptocurrency staking, po aktualnym przedsięwzięciu razem z Switchain. Końcowe podane API wymiany walut dla użytkowników Twojego portfela.

Rynek jest tworzony przez portfel w imieniu ich konsumenta, który otrzymuje dokładne aktywa, a także kieruje monetami. Operacja jest zakończona w ciągu kilku minut.

Jak dotąd, kieszeń Exodus oferuje korzyści w zakresie stawek dla Ontologii wraz z Neo, a wkrótce spodziewane jest dodanie świeżych monet.

Atomic Twist

Atomic Wallet jest harmonijny z systemami operacyjnymi Windows po prostu kolejny doskonały portfel, MacOS, Ubuntu, Debiana i Fedora, oprócz tego na urządzeniach komórkowych, również na iOS i Android.

Indywidualna osoba musi przenosić monety, aby jak najlepiej wykorzystać to wsparcie. Po otrzymaniu nagród inwestor może je wymienić na pieniądze FIAT lub jakąś odrębną korzyść cyfrową, a także wykorzystać je poprzez zintegrowaną wymianę kryptograficzną.

Atomic Wallet umożliwia stawianie na Ontologię oraz Tezos, Cosmos VeChain.

Portfel powierniczy (Trust Wallet)

Trust Wallet jest “, które mogą być ustawione na urządzeniach mobilnych działających wraz z systemem iOS wraz z Android, ” chroniony portfel. Ostatnio, Binance’s otrzymał Trust Wallet rok temu, aby zwiększyć bezpieczeństwo jego coraz większej liczby konsumentów.

Więcej ścieżek tyczenia się: Sudden i baseny

Innym wyborem jest obecnie palowanie na giełdach kryptograficznych. Największe giełdy walut kryptograficznych odnotowały tę tendencję i dostarczają znaczną liczbę walut kryptograficznych, które są kwalifikowane do rozliczeń na giełdzie.

Obejmują one znacznie więcej, a także wiele Binance Kraken KuCoin Bithumb, Poloniex.

Użytkownicy mogą brać udział w pulach, które pozwalają na łączenie swoich narzędzi przez zainteresowane strony jako sposób na wypełnienie obowiązkowej ilości i zwiększenie nagród.

Każda pula obejmuje, wraz z zainteresowanymi stronami, które zdecydują się na połączenie, konieczność zablokowania własnych monet na adresie palowania puli.

Continue Reading

Altcoin News

Baza monet oferuje 1,25% odsetek od depozytów USDC.

Published

on

By

Coinbase wallet USDC

Coinbase oferuje oprocentowanie depozytów USDC w wysokości 1,25% w skali roku w ramach programu nagród USDC. Stopa zwrotu będzie dostępna dla klientów z USA.


USDC jest najszybciej rozwijającą się stabilną monetą.

USDC jest najszybciej rosnącą stabilną monetą zaledwie rok po jej wprowadzeniu na rynek, z ponad 455 milionami monet w obiegu. Aktywa te przyciągnęły nabywców ze względu na ich pełną przejrzystość i zgodność z przepisami, przy czym w ostatnich tygodniach odnotowano znaczne wybijanie monet. Tylko w minionym dniu podaż USDC wzrosła o 8%, a monety zajmują obecnie 1,16% rynku monet stabilizowanych.

USDC jest na dobrej drodze do wejścia do 20 najlepszych monet cyfrowych pod względem kapitalizacji rynkowej. Stabilcoin posiada już 156 par, z bardzo aktywnym rynkiem USDC/USDT na rynku Binance. Największa aktywność USDC widoczna jest na rynku BitMart. USDC jest również połączony z algorytmicznym stabilizatorem DAI.

Oferta stóp procentowych odpowiada najnowszemu trendowi na rynku kryptograficznym. Binance daje nowe przypadki użycia wielu altcoins i oferuje znacznie wyższą 7% stawkę roczną dla USDC. Ale program Binance zawiera również formę pożyczek kryptograficznych.

USDC oferuje mniejszą zachętę dla tych, którzy zdecydują się zatrzymać swoje monety na giełdzie. USDC jest aktywem, który jest stosunkowo bardziej kontrolowany przez Coinbase and Circle, Inc.

Pożyczki USDC oferują nawet wyższe stopy procentowe.

Do tej pory alternatywne stabilizatory odcięły tylko dominację Tether (USDT), choć USDC należy do najbardziej utytułowanych konkurentów. Wiodąca moneta o nominale dolara nadal kontroluje 97% rynku stabilnych monet i aż 35% wszystkich giełd kryptograficznych. Mniejsze stabilne monety są często wykorzystywane do likwidacji do fiata. Jednak na razie USDC obserwuje mniejszą liczbę wypaleń żetonów w porównaniu z żetonami, których podaż zmalała, jak w przypadku Gemini USD (GUSD).

USDC jest również bardzo aktywne na Poloniuksie, gdzie jest częścią programu pożyczek kryptograficznych oferującego 10% stopy procentowej.

Poloniex był jednym z rynków, który zmniejszył ich ekspozycję na USDT, a zamiast tego zwiększył swoje udziały w pełni zalegalizowanej monety stabilizowanej wyemitowanej przez nowego właściciela, Circle, Inc.

Co sądzisz o oprocentowaniu USDC? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej!


 

Continue Reading

Trending