Connect with us

CryptoCurrency

SEC poszukuje działań przeciwko oskarżonemu operatorowi programu zwalczania oszustw kryptograficznych

Published

on

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) kontynuuje swoje wysiłki przeciwko przestępstwom związanym z kryptokurrency, a osoba z Ohio jest najnowszą osobą, która wyczuwa gniew nadzoru finansowego.  11 lutego agencja złożyła oświadczenie prasowe, że wystawiła Michaelowi W. Ackermanowi, przedsiębiorcy z Ohio, rachunek za prowadzenie strategii oszustwa kryptońskiego, która wydoila inwestorów na około 33 miliony dolarów.

Skierowana do przestarzałych lekarzy za jego styl.

Od czasu informacji prasowej, Ackerman przeprowadził strategię oszustwa z wykorzystaniem tylko dwóch małżonków pod przykrywką pod parasolem Q3 Trading Club – firmy, którą uruchomili w czerwcu 2017 roku. Poszerzyli swój hit i Q3, że I LP, spółka inwestycyjna, wraz z jeszcze inną firmą.

W lipcu 2017 roku”, “Ackerman i jego partnerzy zaczęli zbierać inwestycje do swojego Q3 Trading Club za pośrednictwem Facebooka, wykorzystując swoje reklamy skierowane do lekarzy w “Doctor’s Dads Group” na najpopularniejszej platformie społecznościowej.

W ich sprzedaży boisku, nawet tubylcy rzekomo twierdzili, że zrobili algorytmiczny plan handlowy, który zagwarantuje płynne zyski z handlu. Biorąc pod uwagę, że był to ten boom kryptoński wysokości i mogą one wskazywać na zyski z Bitcoin wraz z wiodących krypto walut, to nie było zaskoczeniem {} opuścili osiągnięcia.

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd twierdziła również, że oszuści opracowali zrzuty ekranu z kont firmy i przekazali je potencjalnym inwestorom, fałszywie wierząc, że ich firma przechowuje do 300 milionów dolarów w administrowanych funduszach – podczas gdy w rzeczywistości nigdy nie potrzebowała ponad 6 milionów dolarów na żadnym etapie. Podeszli do obiecywania inwestorom do 50% zysków swojej firmy.

Ackerman nie dostaje się od 1

Ze wszystkich pieniędzy, które uzyskali, tylko niewielką ich część zamienili na kryptokwoty, mimo że te elektroniczne aktywa zostały natychmiast przekazane do zagranicznej firmy handlowej z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Nie ujawniając niektórych z nich swoim udziałowcom, wzięli na siebie obciążenia domowe.

Ackerman rzekomo poszukiwał swojego wzbogacenia w marcu 2018 i grudniu 2019 roku. Wziął około 7,5 miliona w kapitale inwestorów i wykorzystał go do ożywienia swojej rezydencji, mimo że kupił również biżuterię, flotę samochodów, wraz z szerokim zakresem bezpieczeństwa osobistego. SEC stara się znaleźć od niego stały nakaz karny i odszkodowawczy oraz interes uprzedzeń.

Bitcoin

Bitcoin i Tesla dążą do tego, by stać się najlepszymi aktywami w 2020 roku.

Published

on

By

W zabawnej kolejce losu, dwa niepowiązane ze sobą przedsiębiorstwa konkurują obecnie ze sobą o przewagę dekoracji 2020 roku. Wewnątrz terenu inwestycji, w tym sezonie Bitcoin mógł zyskać 30 procent wartości. W tym sezonie Bitcoin wielokrotnie, w lutym, nadal przekracza granicę kosztów. Jak się wydaje, że Bitcoin zaczyna stabilizować nową konkurencję o najlepszą przewagę 2020 roku nadchodzi: I nie jest to nic innego, jak elektryczny automobilista, Tesla.

Tesla Steps Into The Ring

Akcje Tesli świadczą o niesamowitym wzroście wartości. Około 31 grudnia cena akcji Tesli w 2019 r. wynosiła zaledwie 418 dolarów, jednak w ciągu niecałych dwóch tygodni firma była w stanie wykonać ponad dwa razy więcej. Larry Cermak, badacz, zwrócił na to uwagę kilka dni temu przez Twittera, szczerze mówiąc, że inwentarz Tesli obecnie szaleje.

“Bitcoin, nieco ironicznie, wśród rodzajów egipskich krypt na rynku, zaczął się stabilizować. Rynek ląduje w dół i w górę – 15.000 dolarów wybór na jakiś czas, co jest uważane za stały.

Wielkie Słowo Analityczne

Toni Sacconaghi przyczynił się do niekontrolowanego wzrostu wartości zapasów Tesli. Jego cel cenowy spadł, wspominając o tym, że nie mógł znaleźć żadnego katalizatora.

Sacconaghi uważa, że w perspektywie długoterminowej ekspansja Tesli będzie odczuwalna na rynku. Przewidział, że w ciągu kolejnych 20 dekad, kiedy zadzwonił, nastąpi wzrost cen. Sam biznes samochodowy był postrzegany w świetle od niedawna, w wyniku obrazu przyciąga zielone i odnawialne rodzaje transportu.

Ostrzeżenia pozornie ignorowane

Sacconaghi nie jest obecnie zwolennikiem wydatków Tesli. W obecnym stanie rzeczy analityk Bernstein będzie przekonany, że akcje Tesli będą działać zgodnie z zasadami szerszego rynku, z możliwością odchylenia o 15%. Przewiduje on, że będzie to miało miejsce przez około rok.

Poprawę odnotował również Bitcoin, choć nie dotyczy to kosztów. Wydaje się, że równowaga porównawcza z końcem monety zaczęła rosnąć, co może być wyjątkowe samo w sobie. Pod koniec roku interesujące będzie ustalenie, co jest doceniane.

Continue Reading

Blockchain

Boon For Crypto: Samsung utrzymuje wsparcie Blockchain z ulepszonym zabezpieczeniem w nowej Galaxy S20

Published

on

By

Boon For Crypto: Samsung Maintains Blockchain Support With Improved Security On New Galaxy S20

Nowa oferta smartfonów Samsung, Galaxy S20, została niedawno ogłoszona na targach Unpacked 2020. Wydarzenie to, które miało miejsce w San Francisco, ujawniło niektóre z funkcji smartfonu S20, w tym jego imponującą technologię kamer. Ponadto, firma utrzymała obsługę łańcuchów blokowych i kryptograficznych na swojej platformie Knox, którą dodała do ubiegłorocznej, flagowej oferty.

W lutym ubiegłego roku Samsung uruchomił Galaxy S10. W ramach funkcji telefonu, południowokoreański technologiczny gigant również ogłosił Knox, platformę, którą opisał jako sprzętową bezpieczną pamięć masową z obsługą kluczy prywatnych, które mają być używane do “usług mobilnych z obsługą łańcucha blokowego”.

Dla nowej Galaxy S20 Samsung ogłosił poprawę bezpieczeństwa telefonu z dodatkowym wsparciem Blockchain przez Knox. Na oficjalnej stronie Samsung, to mówi:

“Stworzyliśmy bezpieczny procesor dedykowany do ochrony kodu PIN, hasła, wzoru i prywatnego klucza Blockchain”. W połączeniu z platformą Knox, bezpieczeństwo jest wykorzystywane w każdej części Twojego telefonu, od sprzętu po oprogramowanie. Więc prywatne dane pozostają prywatne.”

W zeszłym roku Samsung ogłosił portfel typu blockchain, dając klientom możliwość przechowywania kryptofonów. W początkowych latach działalności portfel był kompatybilny tylko z tokenami Ether i ERC-20.

Samsung zapowiedział również wsparcie dla aplikacji zdecentralizowanych (DApps), w tym platform do gier Enjin i CryptoKitties, a także platformy płatniczej CoinDuck. CoinDuck pozwalał użytkownikom na dokonywanie płatności do sprzedawców za pośrednictwem ETH.

Do sierpnia Samsung ostatecznie dodał wsparcie dla Bitcoin, a w październiku dodał TRON.

Dzięki tym posunięciom Samsung pozycjonuje się jako kluczowa postać w przyjmowaniu kryptokursztynu. Wiele osób spodziewa się, że dodane do telefonów funkcje blokady i wsparcia kryptograficznego zrobią wiele dla adopcji kiedyś w przyszłości.

Fakt, że Knox wspiera kontrolę nad kluczami prywatnymi jest również dodatkową zaletą i bodźcem dla osób, które nadal nie chcą ryzykować naruszeń, które już od jakiegoś czasu nękają centralną centralę.

Continue Reading

binance

Rolls Binance Cloud naar Service buiten Crypto Trading Platforms

Published

on

By

Rynek stara się sprostać temu zadaniu, dostarczając rozwiązania chmurowe dla platformy transakcyjnej, która jest kryptonimem.

Nawet Binance Cloud zyskał rozgłos. Firma ogłosiła wprowadzenie Binance Cloud, który może pomóc programistom handlującym i użytkownikom uruchamiającym swoje własne zasoby. Pozwoli im to na wprowadzenie metod bezpieczeństwa i płynności Binance’a.

Binance Cloud zapewnia większą skuteczność

W zależności od oświadczenia firmy, Binance Cloud jest opcją chmury, która zapewnia sposób na utworzenie platform handlowych w swojej branży dla partnerów i klientów. To wszystko stworzyłoby portal na całym świecie.

Poprzez raporty, Binance Cloud będzie predysponowany do systemu Binance Global Exchange, w tym metod ochrony danych, które są duże, a także wydajny silnik.

Platforma zapewnia klientom możliwość interfejsu w obrębie ich rynków do uruchomienia ich platformy handlowej i dostępu do złożonych narzędzi.

Zgodnie z założeniami Binance’a, system Cloud dawałby im możliwość budowania portali z atrybutami takimi jak kontrakty terminowe typu futures i place trading, poza transakcjami typu fiat-to-crypto P2P i integracjami API.

Binance Cloud zapewnia swoim klientom i partnerom wsparcie w postaci alternatywy dla systemu wymiany, która stanowi całość. Połączyłoby to nową infrastrukturę, która ma Ci zapewnić.

Binance ograniczające wyzwania techniczne

Zhao narzekał, że choć wciąż ogranicza wyzwania, Binance stara się oferować wybór swoim klientom. Dzięki platformie partnerzy będą mogli skupić się na swoich klientach, aby przyspieszyć przyjęcie technologii blockchain.

Wraz z interfejsem Binance Cloud, pozwoli to stowarzyszeniom na stworzenie personalizacji marki, funkcji zarządzania, własnej platformy ułatwiającej spłatę płatności, oprócz rozwiązań handlowych.

Binance Cloud zawiera różne przyjazne dla użytkownika atrybuty

Wyjaśnił, że grupa Binance’a ciężko pracowała nad skonstruowaniem cech. Konsumenci będą mieli dostęp do tablicy rozdzielczej, która umożliwi inwestorom zarządzanie pieniędzmi z giełdy i notowań giełdowych.

Depth-sharing jest wspierany przez system Cloud wykorzystujący Binance. Dostarcza on możliwości wyboru i obsługuje wiele języków. Dodatkowo, system Cloud będzie zachęcał do wprowadzania rozwiązań typu token, rozwiązań transakcyjnych w obrocie pozagiełdowym oraz usług stawiania stawek na całej platformie IEO. Binance stwierdził po 16 latach, że ujawni swój cyfrowy wymiennik korzyści.

Continue Reading

Trending