Connect with us

Crypto

Amerykańskie plany pozyskania tajnych służb, które będą działać pod kryptonimem “Treasury Into Combat Crypto”.

Published

on

Prezydent USA, Donald J. Trump, jest raczej postacią samą w sobie. Już w lipcu tego roku”, “Trump zaczął celować w rynek. Rynek kryptoński obserwował Stany Zjednoczone, ufając, że na horyzoncie nie będzie żadnego wysiłku”, dowodzi Trump.

Nie przepadam za obiema innymi wraz z Bitcoin Cryptocurrencies, których wartość jest zmienna i skupiona na cienkiej atmosferze, a które nie są gotówką.

Kojarzenie kryptońskiego “Just With Offense

Od dziś istnieje możliwość, że w ciągu najbliższych kilku lat stanie się ona większa. Jego własny budżet na rok 2021 został opublikowany przez Biały Dom. Biały Dom proponuje zmianę tajnych służb USA, aby działały one razem z celem badania przestępstw kryptograficznych, poniżej Skarbu USA.

Szczególny niepokój budzi fakt, że rekordem objętych jest 106 stron internetowych. W całości, zawierającej około 54 000 fraz, termin “krypto waluta” pojawia się tylko dwukrotnie. Czasami wiąże się ono z aspektami prania pieniędzy i terroryzmu. Nie jest łagodny w umieszczaniu czegokolwiek.

Przekazywanie Secret Service pod jurysdykcję skarbową

Postawa nie powinna być aż tak zaskakująca dla wszystkich jednostek. Mówiąc wprost, Trump powiedział, że nie jest miłośnikiem kryptokur walut jako całości. Jak większość wtajemniczonych przed i po tej rozmowie powołuje się na fakt, że nie ma żadnego poparcia dla czegoś takiego jak Bitcoin, mimo że współczesne rodzaje papierowej gotówki działają w identycznym systemie. Trump, utrzymując się wraz z tendencjami, wykorzystał to jako sposób na dążenie, debatę.

Facet ma pewne fakty w swoich obietnicach Mimo, że zwykłe wysiłki czarownic poszukujących podżegaczy Trumpa są skłonne do bycia nie wezwanym. To fakt, który obserwował sekretarz skarbu USA, Steve Mnuchin. Wyjaśnił, że prosty fakt, że istnieje oczywisty brak regulacji, gdy chodzi o rynki kryptograficzne USA, stanowi “problem bezpieczeństwa narodowego”.

Należy zachować ostrożność

Jak mówi wniosek dotyczący finansowania, osoby odpowiedzialne za tę ocenę przestępczości kryptońskiej są bardzo prawdopodobne, że to Secret Service.

Podczas gdy należy udzielać kredytów tam, gdzie się ich oczekuje, co oznacza, że działalność kryptograficzna musi być kontrolowana w celu powstrzymania działań przestępczych, to USA muszą być ostrożne. W przypadku, gdy niepełnosprawni w biznesie kryptograficznym, uzyskają lepsze wyniki niż reszta planety i z tego powodu będą mieli swoją własną tak zwaną “supremację USD”.

Bitcoin

Bitcoin i Tesla dążą do tego, by stać się najlepszymi aktywami w 2020 roku.

Published

on

By

W zabawnej kolejce losu, dwa niepowiązane ze sobą przedsiębiorstwa konkurują obecnie ze sobą o przewagę dekoracji 2020 roku. Wewnątrz terenu inwestycji, w tym sezonie Bitcoin mógł zyskać 30 procent wartości. W tym sezonie Bitcoin wielokrotnie, w lutym, nadal przekracza granicę kosztów. Jak się wydaje, że Bitcoin zaczyna stabilizować nową konkurencję o najlepszą przewagę 2020 roku nadchodzi: I nie jest to nic innego, jak elektryczny automobilista, Tesla.

Tesla Steps Into The Ring

Akcje Tesli świadczą o niesamowitym wzroście wartości. Około 31 grudnia cena akcji Tesli w 2019 r. wynosiła zaledwie 418 dolarów, jednak w ciągu niecałych dwóch tygodni firma była w stanie wykonać ponad dwa razy więcej. Larry Cermak, badacz, zwrócił na to uwagę kilka dni temu przez Twittera, szczerze mówiąc, że inwentarz Tesli obecnie szaleje.

“Bitcoin, nieco ironicznie, wśród rodzajów egipskich krypt na rynku, zaczął się stabilizować. Rynek ląduje w dół i w górę – 15.000 dolarów wybór na jakiś czas, co jest uważane za stały.

Wielkie Słowo Analityczne

Toni Sacconaghi przyczynił się do niekontrolowanego wzrostu wartości zapasów Tesli. Jego cel cenowy spadł, wspominając o tym, że nie mógł znaleźć żadnego katalizatora.

Sacconaghi uważa, że w perspektywie długoterminowej ekspansja Tesli będzie odczuwalna na rynku. Przewidział, że w ciągu kolejnych 20 dekad, kiedy zadzwonił, nastąpi wzrost cen. Sam biznes samochodowy był postrzegany w świetle od niedawna, w wyniku obrazu przyciąga zielone i odnawialne rodzaje transportu.

Ostrzeżenia pozornie ignorowane

Sacconaghi nie jest obecnie zwolennikiem wydatków Tesli. W obecnym stanie rzeczy analityk Bernstein będzie przekonany, że akcje Tesli będą działać zgodnie z zasadami szerszego rynku, z możliwością odchylenia o 15%. Przewiduje on, że będzie to miało miejsce przez około rok.

Poprawę odnotował również Bitcoin, choć nie dotyczy to kosztów. Wydaje się, że równowaga porównawcza z końcem monety zaczęła rosnąć, co może być wyjątkowe samo w sobie. Pod koniec roku interesujące będzie ustalenie, co jest doceniane.

Continue Reading

Crypto

Etereum próbowało połączyć się z Bitcoinem, również jest to zła rzecz dla byków.

Published

on

By

 

Ostatnia aktywność cenowa Etereum była ściśle związana z tym Bitcoinem w tym czasie, ponieważ w czasie jego obecnego wyżu, wynoszącego 290 dolarów, stanął on w obliczu odrzucenia, mając swoją niezdolność do parabolicznego trendu wzrostowego wskazującego, że byki mogą nie być tak potężne, jak wcześniej uważano.

Dodając do niedźwiedziości prosty fakt, że ta bliskość do BTC zaczyna się pogarszać, razem używając ETH demonstrującego oznaki słabości, ponieważ kryptokur waluta znajduje wsparcie na niskim obszarze.

Jej własna prognoza pozostaje świecąca, chociaż znak ten wskazuje, że ETH może zaobserwować pewne marginalne dodatkowe straty z bliskiej przyszłości.

Etereum zaczyna się zmniejszać Inching pomimo stabilności Bitcoin’a; Oto dlaczego to jest Bearish

Obecnie Ethereum handluje nieco poniżej 7% przy obecnym koszcie 261 dolarów, co oznacza niezwykły spadek z dziennych wzlotów o prawie 285 dolarów, które zostały umieszczone na szczycie ich kryptońskiego rajdu.

Ostatni powrót z tak niskiego poziomu BTC umożliwił odzyskanie większości altcoinów, ale trzeba pamiętać, że główne kryptoidy – takie jak Ethereum – to Bitcoin.

Doradca kryptokurrency na Twitterze, luke Martin, mówił o słabej wydajności Bitcoin z Ethereum, mówiąc jego zwolenników wydaje się sugerować, że wada jest bliska.

“Spodziewałem się, że w tym tygodniu, gdy BTC odbiło się od siebie, alts będą dobrze wykonywać. Wczoraj wszedł do EOS & $ ETH. Pęd ustał dla obu. Żadna fantastyczna wskazówka nie załamała się. Idziemy, odkąd podstępnie -3%, by wybrać L.

Spodziewałem się, że wszystko będzie dobrze w tym tygodniu, odkąd odbiło się $BTC.

Wprowadził wczoraj $ETH & $EOS. Pęd ustał dla obu. Żadna fantastyczna wskazówka nie załamała się.

Idziemy, odkąd podstępnie -3%, by wybrać L.

Dostać szansę na zakup

Innym niedźwiedzim aspektem, o którym myślało wielu analityków od niedawna, jest podwójna formacja górna, którą ETH zarobił około 290 dolarów, jednak należy pamiętać, że Alex Krüger – ekonomista specjalizujący się głównie w kryptokursach – nie czuje, że może to w rzeczywistości skończyć się dość niedźwiedzim katalizatorem.

Dalej zauważa, że 290 dolarów jest z jego perspektywy świetnym miejscem dla dealerów, aby rozwijać swoje szeregi, co oznacza, że wycieczka w ten obszar może potwierdzić dalszy rozwój trendu wzrostowego.

“Wiele osób mówi o podwójnie najlepszym w codziennym wykresie ETH jako o niedźwiedzim znaku. Jednak podwójne koszule zawodzą. W powieści, na wykresie, w rzeczywistości $290 to miejsce, a nie odwrotnie. Porozmawiam o tym, jak później, jako raczej aktywny dzisiaj”, powiedział.

Wielu mówi o podwójnej najlepiej o $ETH każdy wykres jako niedźwiedzi znak. Jednak podwójne koszule zawodzą. W powieści, wykres, w rzeczywistości, $290 to miejsce, a nie odwrotnie. Porozmawiam o tym, jak bardzo jestem zajęty.

Etereum transakcji przeciwko Bitcoin z godzin będzie świecić światło, jak niewystarczające wyniki mogą sugerować, zanim będzie gotowy do wzrostu jakichkolwiek 39, będzie obserwować pewne wady.

Continue Reading

binance

Rolls Binance Cloud naar Service buiten Crypto Trading Platforms

Published

on

By

Rynek stara się sprostać temu zadaniu, dostarczając rozwiązania chmurowe dla platformy transakcyjnej, która jest kryptonimem.

Nawet Binance Cloud zyskał rozgłos. Firma ogłosiła wprowadzenie Binance Cloud, który może pomóc programistom handlującym i użytkownikom uruchamiającym swoje własne zasoby. Pozwoli im to na wprowadzenie metod bezpieczeństwa i płynności Binance’a.

Binance Cloud zapewnia większą skuteczność

W zależności od oświadczenia firmy, Binance Cloud jest opcją chmury, która zapewnia sposób na utworzenie platform handlowych w swojej branży dla partnerów i klientów. To wszystko stworzyłoby portal na całym świecie.

Poprzez raporty, Binance Cloud będzie predysponowany do systemu Binance Global Exchange, w tym metod ochrony danych, które są duże, a także wydajny silnik.

Platforma zapewnia klientom możliwość interfejsu w obrębie ich rynków do uruchomienia ich platformy handlowej i dostępu do złożonych narzędzi.

Zgodnie z założeniami Binance’a, system Cloud dawałby im możliwość budowania portali z atrybutami takimi jak kontrakty terminowe typu futures i place trading, poza transakcjami typu fiat-to-crypto P2P i integracjami API.

Binance Cloud zapewnia swoim klientom i partnerom wsparcie w postaci alternatywy dla systemu wymiany, która stanowi całość. Połączyłoby to nową infrastrukturę, która ma Ci zapewnić.

Binance ograniczające wyzwania techniczne

Zhao narzekał, że choć wciąż ogranicza wyzwania, Binance stara się oferować wybór swoim klientom. Dzięki platformie partnerzy będą mogli skupić się na swoich klientach, aby przyspieszyć przyjęcie technologii blockchain.

Wraz z interfejsem Binance Cloud, pozwoli to stowarzyszeniom na stworzenie personalizacji marki, funkcji zarządzania, własnej platformy ułatwiającej spłatę płatności, oprócz rozwiązań handlowych.

Binance Cloud zawiera różne przyjazne dla użytkownika atrybuty

Wyjaśnił, że grupa Binance’a ciężko pracowała nad skonstruowaniem cech. Konsumenci będą mieli dostęp do tablicy rozdzielczej, która umożliwi inwestorom zarządzanie pieniędzmi z giełdy i notowań giełdowych.

Depth-sharing jest wspierany przez system Cloud wykorzystujący Binance. Dostarcza on możliwości wyboru i obsługuje wiele języków. Dodatkowo, system Cloud będzie zachęcał do wprowadzania rozwiązań typu token, rozwiązań transakcyjnych w obrocie pozagiełdowym oraz usług stawiania stawek na całej platformie IEO. Binance stwierdził po 16 latach, że ujawni swój cyfrowy wymiennik korzyści.

Continue Reading

Trending