Connect with us

binance

4 Wystąpienia dotyczące naliczania walut kryptograficznych w 2020 r. 

Published

on

Stawka monet stała się bardzo popularna wśród inwestorów. Wyjaśnia to m.in. fakt, że umożliwia to właścicielom. Coraz więcej wymian przeskakuje na bandwagon, który jest staking również Called piling kieszenie i baseny.

Większe zainteresowanie zostało ostatnio zilustrowane w aktualnym raporcie Binance Research, wykazując, że cała ilość stawiana przekracza 6,4 mld dolarów.

Co to jest Stawka?

Zasadniczo, stawka wymaga, aby inwestor “zablokował” określoną ilość monet, które są przewidywane na podstawie własnego algorytmu zgody Proof-of-Stake lub nawet wiele tego rodzaju. Posiadacze kart platynowych, którzy “postawią” określoną ilość kryptokursztynu, otrzymują prawo do głosowania i udziału w rządzie swojej społeczności, podczas gdy są przewidywani wewnątrz wielu łańcuchów blokad. Ponieważ bez jego wykorzystania obstawiają ten numer, są nagradzani. Ta stawka może stać się całkiem satysfakcjonująca.

Istnieje wiele rodzajów tego algorytmu konsensusu Proof-of-Stake, więc jednym z najbardziej popularnych z nich będzie DPoS (Delegated Proof-of-Stake). Korzystając z DPoS, konsumenci mogą utrwalać swoje konta jako głosy, które mogą być wykorzystane do wyboru konkretnej odmiany delegatów. To właśnie ci delegaci, którzy obsługują operacje blokowe w imieniu wszystkich mężczyzn i kobiet, którzy oddali swoje głosy.

tezos_logo3-min-min
Tezosthe king of

Staking On Wallets

Inwestorzy kryptograficzni mogą utrzymywać swoje waluty kryptograficzne w wyznaczonych portfelach, a także odgrywać aktywną rolę.

Księga rachunkowa

Nawet kieszeń sprzętowa Ledger jest jedną z najbardziej znanych w okolicy pod względem przechowywania. Zapewnia ona dwie możliwości wyboru – wykorzystanie programów portfelowych, które są na zewnątrz lub Ledger Live.

Pierwsza opcja wymaga od konsumenta umieszczenia w programie, który jest kryptokurrency na rozwój konta w Ledger Live i urządzenia. Kapitał powinien zostać uruchomiony, a stawianie jest aktywowane.

Po zainstalowaniu programu Ledger Live, użytkownik powinien wybrać odpowiedni portfel do obsługi aktywów, chociaż następny działa w równym stopniu. Kapitał powinien zostać połączony, a konsumenci mogą zacząć zarabiać.

Warto również zauważyć, że Ledger to kieszeń do przechowywania na zimno, która zazwyczaj jest uważana za bezpieczną alternatywę, ponieważ jest {} aparaturą offline.

Zgodnie z reklamą Ledger’s Growth Mattia Sarfati, “Tak wiele można po prostu postawić Tezos wewnątrz Ledger na żywo.”

“Mimo to, możesz postawić różne monety używając cudzych kieszeni (np. TRX używający kieszeni TronScan). Naszą myślą jest stworzenie tej potencjalnej przyszłości nad Ledger Live w niezbyt odległej przyszłości”.

ledger_nano_s_5

Ledger Nano S. Photo by: CryptoPotato

Exodus

Exodus to ulubiona kieszeń wielowalutowa, mobilna i desktopowa harmonijna. Jego program może być również łatwo zintegrowany z całą kieszeń sprzętową Trezora.

Portfel Exodus umożliwia wybranie kryptocurrency staking, po aktualnym przedsięwzięciu razem z Switchain. Końcowe podane API wymiany walut dla użytkowników Twojego portfela.

Rynek jest tworzony przez portfel w imieniu ich konsumenta, który otrzymuje dokładne aktywa, a także kieruje monetami. Operacja jest zakończona w ciągu kilku minut.

Jak dotąd, kieszeń Exodus oferuje korzyści w zakresie stawek dla Ontologii wraz z Neo, a wkrótce spodziewane jest dodanie świeżych monet.

Atomic Twist

Atomic Wallet jest harmonijny z systemami operacyjnymi Windows po prostu kolejny doskonały portfel, MacOS, Ubuntu, Debiana i Fedora, oprócz tego na urządzeniach komórkowych, również na iOS i Android.

Indywidualna osoba musi przenosić monety, aby jak najlepiej wykorzystać to wsparcie. Po otrzymaniu nagród inwestor może je wymienić na pieniądze FIAT lub jakąś odrębną korzyść cyfrową, a także wykorzystać je poprzez zintegrowaną wymianę kryptograficzną.

Atomic Wallet umożliwia stawianie na Ontologię oraz Tezos, Cosmos VeChain.

Portfel powierniczy (Trust Wallet)

Trust Wallet jest “, które mogą być ustawione na urządzeniach mobilnych działających wraz z systemem iOS wraz z Android, ” chroniony portfel. Ostatnio, Binance’s otrzymał Trust Wallet rok temu, aby zwiększyć bezpieczeństwo jego coraz większej liczby konsumentów.

Więcej ścieżek tyczenia się: Sudden i baseny

Innym wyborem jest obecnie palowanie na giełdach kryptograficznych. Największe giełdy walut kryptograficznych odnotowały tę tendencję i dostarczają znaczną liczbę walut kryptograficznych, które są kwalifikowane do rozliczeń na giełdzie.

Obejmują one znacznie więcej, a także wiele Binance Kraken KuCoin Bithumb, Poloniex.

Użytkownicy mogą brać udział w pulach, które pozwalają na łączenie swoich narzędzi przez zainteresowane strony jako sposób na wypełnienie obowiązkowej ilości i zwiększenie nagród.

Każda pula obejmuje, wraz z zainteresowanymi stronami, które zdecydują się na połączenie, konieczność zablokowania własnych monet na adresie palowania puli.

binance

Rolls Binance Cloud naar Service buiten Crypto Trading Platforms

Published

on

By

Rynek stara się sprostać temu zadaniu, dostarczając rozwiązania chmurowe dla platformy transakcyjnej, która jest kryptonimem.

Nawet Binance Cloud zyskał rozgłos. Firma ogłosiła wprowadzenie Binance Cloud, który może pomóc programistom handlującym i użytkownikom uruchamiającym swoje własne zasoby. Pozwoli im to na wprowadzenie metod bezpieczeństwa i płynności Binance’a.

Binance Cloud zapewnia większą skuteczność

W zależności od oświadczenia firmy, Binance Cloud jest opcją chmury, która zapewnia sposób na utworzenie platform handlowych w swojej branży dla partnerów i klientów. To wszystko stworzyłoby portal na całym świecie.

Poprzez raporty, Binance Cloud będzie predysponowany do systemu Binance Global Exchange, w tym metod ochrony danych, które są duże, a także wydajny silnik.

Platforma zapewnia klientom możliwość interfejsu w obrębie ich rynków do uruchomienia ich platformy handlowej i dostępu do złożonych narzędzi.

Zgodnie z założeniami Binance’a, system Cloud dawałby im możliwość budowania portali z atrybutami takimi jak kontrakty terminowe typu futures i place trading, poza transakcjami typu fiat-to-crypto P2P i integracjami API.

Binance Cloud zapewnia swoim klientom i partnerom wsparcie w postaci alternatywy dla systemu wymiany, która stanowi całość. Połączyłoby to nową infrastrukturę, która ma Ci zapewnić.

Binance ograniczające wyzwania techniczne

Zhao narzekał, że choć wciąż ogranicza wyzwania, Binance stara się oferować wybór swoim klientom. Dzięki platformie partnerzy będą mogli skupić się na swoich klientach, aby przyspieszyć przyjęcie technologii blockchain.

Wraz z interfejsem Binance Cloud, pozwoli to stowarzyszeniom na stworzenie personalizacji marki, funkcji zarządzania, własnej platformy ułatwiającej spłatę płatności, oprócz rozwiązań handlowych.

Binance Cloud zawiera różne przyjazne dla użytkownika atrybuty

Wyjaśnił, że grupa Binance’a ciężko pracowała nad skonstruowaniem cech. Konsumenci będą mieli dostęp do tablicy rozdzielczej, która umożliwi inwestorom zarządzanie pieniędzmi z giełdy i notowań giełdowych.

Depth-sharing jest wspierany przez system Cloud wykorzystujący Binance. Dostarcza on możliwości wyboru i obsługuje wiele języków. Dodatkowo, system Cloud będzie zachęcał do wprowadzania rozwiązań typu token, rozwiązań transakcyjnych w obrocie pozagiełdowym oraz usług stawiania stawek na całej platformie IEO. Binance stwierdził po 16 latach, że ujawni swój cyfrowy wymiennik korzyści.

Continue Reading

binance

Binance Launchpad ogłasza nowe wyniki sprzedaży tokenów WazirX.

Published

on

By

 

Podkładka Binance’a, która jest platformą do wprowadzania na rynek żetonów, ma wynik rynkowy WazirX i w najnowszych wiadomościach o rekordowych monetach binance’owych dowiemy się więcej poniżej.

To naprawdę była pierwsza sprzedaż żetonów Binacne’a w tym roku i na podstawie niektórych uruchomień prasowych z Binance’a, można znaleźć 10.000 zwycięskich biletów posiadanych przez ponad 9.033 zwycięzców. Ponad 136,000 losów zostało obiecanych, chociaż około 20,000 z tych użytkowników próbowało wygrać na loterii i zaangażowało się. Szanse na wygraną uczestników wokół społeczności wynoszą około 44%, a odsetek zwycięskich losów w 7,31%.

Transakcja WazirX została przeprowadzona w ramach jednej sesji, w której WazirX WRX został zakupiony przez uczestników, a wyniki są ogłaszane przez Binance Launchpad od zakończenia semestru. Około 100.000.000 żetonów WRX zostało zaoferowanych uczestnikom, którzy utrzymali, że ich własne losy loteryjne i wylosowali z sesji. Binance Launchpad wyjaśnił również, że w ciągu jednego dnia odejmowane będą konta zwycięzców w oparciu o ilość wygranych losów.

WazirX jest Twoim rynkiem bitcoinów w Indiach, który ma swojego rówieśnika. WazirX reklamuje się również jako działający również w celu uproszczenia procesu wypłacania i deponowania fiatów oraz ich naprawiania. Jutro WazirX będzie nagrywany na Binance’u i zostaną dokonane wybory handlowe obejmujące zarówno WRX/BTC WRX/BNB wraz z walutami handlowymi WRX/USDT.

Jak podają raporty, kryptograficzny binance handlowy deklarował dużą ilość wymian do aranżacji tej sprzedaży launchpad’a po jednym postu. Zgodnie z oświadczeniem, organizacja `’wykorzysta zupełnie nowy format loterii do innej pracy na launchpad Binance”. System służył jako pierwszy-come, pierwszy-served fundacji i miał wiele z tych użytkowników, którzy połączyli sprzedaż, że był wysoki popyt, bez żetonów.

Już w lutym, jak wspomniano w wiadomościach altcoin, praca na tablecie Binance Launchpad spowodowała emisję 2 sesji sprzedaży żetonów dla firmy TRON Creator BitTorrent (BTT), które były przeznaczone do zakupu w monetach BNB oraz kolejnych w ramach TRON (TRX). Sprzedaż zakończyła się w czasie krótszym niż kwartał. Mogła mieć wpływ na procedurę i mogła zakończyć ICO na czas W przypadku, gdy binance zastosował moc obliczeniową.

Continue Reading

binance

Platforma Binance P2P oferuje wsparcie dla Dongów

Published

on

By

Binance, wśród największych na świecie giełd krypto walutowych dotyczących pułapu rynkowego, tylko dodał wsparcie dla swojego fiata wietnamskiego Dong, co sprawia, że następny fiat money jest teraz wsparcie w odniesieniu do peer trading, rachunków FinanceMagnates.

Od tego momentu użytkownicy mogą kupować Bitcoin Binance’s Binance Coin cryptocurrency, wraz z Tether. Czy to Yuan.

Rozmowa na ten temat jest

“Binance dąży do zapewnienia swoim międzynarodowym użytkownikom o wiele bardziej odpowiednich bramek fiat gateway, a także bezproblemowego dostępu do kryptoteki, a także nasza usługa P2P ma na celu zmniejszenie barier dostępu do świata kryptografii. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaprezentować wietnamskim konsumentom rozwiązania handlowe P2P w zakresie handlu walutą kryptograficzną po obniżonych kosztach”.

Od tego momentu Binance działa na miejscu agencji handlowej z Japonii. Ponadto, jego dostawcy byli ostatnio przyciągani przez system ze względu na kondycję na rynku przez użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Ponieważ w tym czasie na rynku powstał BinanceUS, który oferuje swoim konsumentom oferty, został nazwany przez wariant amerykański.

“Wietnam ma szansę na ogromny wzrost gospodarczy, tętniący życiem krajobraz przedsiębiorczości, a także szeroką akceptację kryptokurandy, co czyni go nadchodzącym światowym centrum łańcucha blokowego. Spodziewamy się rozszerzenia naszych usług dla lokalnej społeczności i zachęcamy do rozwoju ekosystemu łańcucha blokowego” – powiedział Zhao.

Continue Reading

Trending