Connect with us

blockchain technology

Umowa TradeLens w oczekiwaniu na jej zawarcie przez FMC

Published

on

Nawet Amerykańska Federalna Komisja Morska podejmuje obecnie decyzję o oficjalnym zatwierdzeniu tego systemu TradeLens, zgodnie z ustaleniami poczynionymi przez IBM i Maersk wraz z zaangażowanymi stronami, tj. przedsiębiorstwami transportu towarowego.

Począwszy od dnia 11 stycznia 2020 r., porozumienie jest przekazywane do wiadomości publicznej, a opinie są zatwierdzane do dnia 23 stycznia, czyli dokładnie w tym samym miesiącu. FMC musi dokonać wyboru.

Nawet amerykańska ustawa o żegludze z 1984 r. jest dużą i ugruntowaną częścią transportu towarowego, która określa zasady konkurencji i współpracy między konkurentami. Zgodnie z tą ustawą, konkurencja nie może współpracować bez nadzoru swojej komisji.

Ustalenia dotyczące TradeLens są zgodne z zasadami określonymi w amerykańskiej Ustawie o żegludze z 1984 r., a także stanowią punkt odniesienia, który może zabezpieczyć interesy wszystkich zaangażowanych stron.

Zgodnie z umową, firmy mogą dzielić się informacjami, które mogą pomóc im w łatwiejszym prowadzeniu działalności, z wyłączeniem stawek informacyjnych, dotyczących opłat, a także wymogów i warunków obiecanych klientom.

Jak dotąd porozumienie obejmuje tylko pięć firm przewozowych, których operatorzy przedstawili swoje wymagania. Firmy te są:

 1. CMA CGM S.A. – Francja
 2. Hapag-Lloyd AG – Niemcy
 3. Maersk A/S – Dania
 4. MSC Mediterranean Shipping Company S.A. – Szwajcaria
 5. Ocean Network Express Pte. Ltd. – Singapur

Skuteczna realizacja tej umowy umożliwi tym organizacjom dalsze udostępnianie danych dotyczących łańcucha blokowego związanego z przekazywaniem ładunków między sobą, o ile nie narusza to amerykańskiej ustawy o żegludze z 1984 roku.

Korzyści dla tych organizacji związane z walką o legalność tego etapu i kontynuacją ich zaangażowania wynikają z oczekiwań. Branża transportowa często doświadcza niepotrzebnych zatorów, rekordowych pomyłek, wraz z innymi problemami, które zostaną (i obecnie są) wyeliminowane z platformy łańcucha blokowego.

Układ jest określony w taki sposób, aby przedsiębiorstwa mogły dołączyć do układu poprzez głosowanie od innych członków podczas wyjazdu, co wymaga siedmiodniowego wyprzedzenia.

Jeśli chcesz zapoznać się z porozumieniem, umieścisz je na oficjalnej stronie FMC. Wystarczy kliknąć na numer pod “Most Energetic Profession” i można pobrać umowę do swojej recenzji.

blockchain technology

Oklahoma nastawiona na zdobycie Kryptońskiej Przyszłości

Published

on

By

Senator Oklahomy, Nathan Dahm, stworzył. Projekt ustawy zawiera wiele kryptońskich konsekwencji, które są pozytywne i mogą być postrzegane jako czynnik decydujący o przyszłości kryptokurcji.

Jednym z najważniejszych elementów faktur będzie zmiana przepisów, tak aby uwzględnić w nich rodzaj instytucji, która będzie zajmować się krypto walutą. W pozorach wydaje się, że zaproponowano jakiś rodzaj kredytodawcy kryptońskiego, który jest prowadzony przez państwo.

Od czasu wejścia w życie tych przepisów jest bardzo długa droga, zanim cokolwiek znajdzie się w danym projekcie ustawy. Dokładnie w tym samym czasie, od 1 lipca, muszą zostać dostarczone upoważnienia legislacyjne.

Rozbieżność w czasie dotycząca sprawozdawczości rzeczywistej i inkorporacyjnej skłania nas do zastanowienia się, czy ludzie będą edukowani na temat instytucji pieniądza, która jest zarządzana przez państwo.

Jak wynika z faktury, zadaniem tej instytucji jest oferowanie rozwiązań technicznych i finansowych deweloperom oraz twórcom łańcuchów blokowych i innowatorom pieniądza cyfrowego. Procesy KYC i AML będą również śledzone przez organizację, a jej instytucją będzie Departament Handlu w Oklahomie i wspólny wysiłek z udziałem Departamentu Bankowości Państwowej.

Obydwa stowarzyszenia proponują zmiany, organizują i tworzą strategie oraz ustalają plan potrzebny do utworzenia stowarzyszenia. Faktura w ogóle nie odnosi się do tej placówki, takiej jak bank, ale do instytucji finansowej”.

Biorąc pod uwagę, że będzie przestrzegać wszystkich niezbędnych procesów transferu pieniędzy, na pewno będzie oferować dostawców usług handlowych i przypuszczamy, że {} również posiadać aktywa kryptograficzne, które są własnością państwa.

{Y:i}Z których tylko niektórzy podjęli wysiłki, aby przyjąć technologię blokową tego rodzaju instytucji, niezależnie od niejasności, postawi Oklahomę na innym poziomie w przeciwieństwie do innych narodów.

Continue Reading

blockchain technology

Illinois wprowadza ustawę Blockchain Technology Act do prawa

Published

on

By

Stan Illinois może okazać się najbardziej przyjaznym stanem Blockchain w USA, ponieważ na początku Nowego Roku, 1 stycznia, stanowi ustawodawcy przyjęli do prawa Ustawę Publiczną 101-0514, znaną również jako Blockchain Technology Act.

Początkowo sponsorowana i uchwalona wiosną ubiegłego roku przez Przedstawiciela Stanu Keitha Wheelera, została ostatecznie podpisana przez obecnego gubernatora stanu Illinois JB Pritzkera.

Ustawa Blockchain Technology Act zapewnia wiele bezpieczeństwa firmom Blockchain szukającym wspaniałego środowiska prawnego. Dzięki ustawie Blockchain i inteligentne umowy zyskują pełną legitymację w oczach prawa. Są one teraz dopuszczalne w sądzie jako dowód i będą przechowywane do najpełniejszego zakresu prawa.

Poza dodaniem legitymacji do umów i transakcji typu blockchain, prawo zakazuje również samorządom lokalnym ubiegania się o zezwolenie na opodatkowanie lub żądanie licencji dla przedsiębiorstw tylko dlatego, że działają one z oprogramowaniem typu blockchain.

W porównaniu z nowojorskim podejściem BitLicense, Illinois okazuje się być bardziej zrozumiałe i doceniać technologię. Inne stany, które przyjęły podobne ustawodawstwo, to Arizona i Vermont, przy czym ten ostatni jest tym, który dostał kulkę w łeb.

Ustawa ta jest pożądaną zmianą w tempie amerykańskich regulacji dotyczących łańcuchów blokowych i jeśli spowoduje ona efekt domina, to pomoże temu krajowi konkurować z Chinami w wyścigu o integrację łańcuchów blokowych. Jest mało prawdopodobne, aby USA jako w pełni kapitalistyczne społeczeństwo widziały podobne implementacje łańcuchów blokowych, chyba że zostaną one zainicjowane przez sektor prywatny.

Jednakże, zgodnie z tą ustawą, instytucje samorządowe są również w stanie wykorzystać technologię łańcuchów blokowych do wsparcia realizacji swoich uprawnień i obowiązków.

Alison Mangiero, prezes TQ Tezos i publiczna zwolenniczka tej ustawy powiedziała, że takie ustawy jak ta zapewniają istotną jasność potrzebną podmiotom przyjmującym i rozwijającym łańcuchy blokowe, pozwalając im czuć się swobodnie, ponieważ transakcje w ramach łańcuchów blokowych uzyskają uznanie prawne, co jej zdaniem doprowadzi do większej innowacyjności w sektorze.

Tatyana Ruderman, radca prawny w InfoLawGroup Chicago, powiedziała CoinDesk, że prawo rzeczywiście pomoże zmotywować przedsiębiorstwa do rozpoczęcia korzystania z rejestrów opartych na łańcuchach blokowych. Wyjaśniła jednak, że ustawa jest znacznie niejasna w sformułowaniach w niektórych podrozdziałach, co może prowadzić do zakwestionowania prawa, gdy prawo będzie ostatecznie testowane w sądach przez strony próbujące unieważnić transakcję opartą na łańcuchach blokowych.

Ustawa wyznacza również jasne granice dotyczące tego, jakie dokumenty muszą być przedstawiane na piśmie przez przedsiębiorców. W podsekcji tej mówi się na ogół o zawiadomieniach i obejmuje ona:

 1. Anulowanie lub zakończenie świadczenia usług przez przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.
 2. Zawiadomienia związane z sytuacją życiową osoby fizycznej.
 3. Anulowanie różnych polis, lub korzyści z różnych polis.
 4. Powiadomienia o wycofaniu produktu lub awarii produktu, które mogą stanowić zagrożenie dla klienta.

Oprócz tych zawiadomień, łańcuch blokowy nie może być używany do zastępowania dokumentów pisemnych wymaganych do transportu materiałów toksycznych lub w inny sposób szkodliwych.

Wniosek

Blockchain Technology Act jest pożądanym aktem prawnym, który zapewni przedsiębiorcom, deweloperom i przedsiębiorcom stosującym łańcuchy blokowe spokój, że ich transakcje i umowy będą uznawane w pełnym zakresie prawa.

Istnienie niejasnych sformułowań może prowadzić do sytuacji, w których strona może twierdzić, że umowy lub transakcje typu blockchain nie mają żadnej wartości w sądzie. Jednakże, to właśnie adwokaci i ustawodawcy powinni sprawdzić toczące się postępowanie sądowe.

Ogólnie rzecz biorąc, prawo to jest mile widzianą zmianą w traktowaniu zimnych barków przez większość innych stanów w USA i jeśli doprowadzi ono do efektu domina, który obejmie cały kraj, da narodowi szansę na walkę w wyścigu o dominację w łańcuchu blokowym.

Continue Reading

blockchain technology

30 mln USD dostępne w postaci grantów poprzez sieć Nervos

Published

on

By

Nawet Nervos Network, również system blokowy z ambicją sprostania wyzwaniom, które nękają Bitcoin’a i Ethereum’a, twierdzi, że zarabia 30 milionów dolarów na inspirowaniu programistów, jak pokazał start prasowy wydrukowany 9 stycznia. Pieniądze będą dostępne dla kandydatów na stanowiska pracy lub programistów poprzez dotacje. Są. Etap poszukuje obecnie rozwiązań związanych ze społecznością programistyczną i wykorzystuje instancje, infrastrukturę, promocję, sponsoring, reklamę, stypendia, stypendia, stypendia na studia i granty prywatne.

Poprzez szereg opisów stanowisk pracy, kontekst jest również dostarczany przez scenę Poza tymi zajęciami, jak również lista jest długa. Poszukują oni wielu opcji związanych z łańcuchem blokowym (oczywiście), aby pomóc im w osiągnięciu celu, jakim jest elastyczny i trwały system, który może być wykorzystany z prawie każdą zaletą. Oto kilka z kategorii nagród:

 • Lekki protokół klienta
 • różnicować Nervos CKB wraz z Bitcoin wraz z Ethereum
 • Prymitywy kryptońskie przeszczepione do CKB
 • Smart contract speech plus tooling
 • Pływanie w górnictwie
 • Zestawy SDK CKB i Middleware
 • Pomoc ekosystemowa związana z UDT
 • Rozwój portfela

Aby móc ubiegać się o te licencje, wnioskodawcy muszą przejść odpowiednią procedurę. Po pierwsze, wniosek jest przetwarzany i rozpatrywany, a po zaakceptowaniu przystępuje się do działania. Program powinien zawierać szczegółowe informacje na temat warunków budżetowych, na jakie opiewa Państwa własna koncepcja i personel.

Następnym krokiem jest absolwent dzielnicy lub RFC (prośba o komentarz), na którym Ty, programiści z dzielnicy i centrum spotykają się, aby szczegółowo opracować mapę drogową rozwoju pracy, odpowiedzieć na pytania, a także ocenić wymagania dotyczące ich obszaru.

Ostatnim i kolejnym krokiem jest przekazanie informacji o pracy i poddanie się sesji pytań i odpowiedzi. Jeśli dotacja zostanie zatwierdzona, środki finansowe zostaną wpłacone na konta CKByte lub nawet na Twój fiat, w oparciu o kamienie milowe wyszczególnione w mapie drogowej programu dotacji.

Kevin Wang, współzałożyciel Nervos wykorzystujący powiązania z IBM, twierdzi, że wierzy w rozwój prawdziwie zdecentralizowanej społeczności, a poprzez dotacje chce zachęcić i zainspirować mężczyzn i kobiety do pomocy w budowaniu Nervos dla publicznego źródła, które wraz ze swoimi współpracownikami przedstawi w zdecentralizowanym ekosystemie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tych dotacjach, przejdź od razu do źródła, w którym możesz rozpocząć procedurę przyznawania dotacji.

Continue Reading

Trending