Connect with us

Altcoins

Kompletny Crypto Market Cap sklasyfikowany na 6-miesięcznym poziomie 300 miliardów: All Best 30 In Green

Published

on

Rynek rośnie w tempie, które pojawi się na początku 2020 roku. Co ciekawe, ekspansja jest ponad zarządem. Niezależnie od rosnących kosztów Bitcoinu, jego własny nadal zanika. To naprawdę świadczy o tym, że altcoiny domagają się uzasadnienia, ponieważ ich koszty wciąż rosną.

Czapka rynku krypto walutowego w 6-miesięcznym haju

Można śmiało powiedzieć, że rok 2020 był ekscytującym sezonem dla krypto walut na całej planszy. Kapitalizacja rynku wzrosła do 300 miliardów dolarów. Poprzedni czas był z powrotem od sierpnia 2019.

cryptocurrency_market_cap
Kapitalizacja rynku kryptokurwalutowego.

Kapitalizacja rynkowa wynosiła 190 miliardów dolarów na początku 2020 roku. Oznacza to, że w ciągu mniej niż 45 dni wzrosła ona o około 110 miliardów dolarów.

Dzieje się to w czasie, gdy większość walut kryptograficznych nadal gwałtownie rośnie, a tym razem nie jest to Bitcoin.

Innym indeksem jest dominacja Bitcoinów. Oto wskaźnik, który mierzy kapital rynkowy Bitcoin’a w porównaniu z sektorem. W czasie pisania, oczekiwana długość trwania BTC wynosi 62,7 procent.

Na początku roku kalendarzowego wynosiła ona ponad 68,5 procent, co oznacza spadek o około 6% w wybranym przedziale czasu.

Dla wielu ludzi oznacza to zazwyczaj, że rok altcoinowy jest tutaj, wraz z liczbami. Altcoiny gwałtownie rosną w 2020 roku. Niektóre z nich, na przykład Tezos i Bitcoin SV, sygnalizują obecnie wzrost odpowiednio o 123% i 150%.

Ethereum (ETH), wzrosła o ponad 90% od początku roku kalendarzowego, podczas gdy niektóre z nich będą również osiągać zaskakujące zyski.

Dodatkowo, warto zauważyć, że wśród tych samych okazji pojawia się kilka miesięcy od dzisiaj. Przewiduje się, że Bitcoin zmniejszy się o połowę, co cztery dekady.

Można bezpiecznie stwierdzić, że miesiące są, choć nie jest pewne, czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na rynek.

Altcoins

Ta mała krypta może być przygotowana na rajd w świeżym, wszechobecnym haju.

Published

on

By

 

Tendencja wzrostowa stwierdzona przez zagregowany rynek kryptograficzny w styczniu zaczęła przesuwać się do pełnej skali “altseason” na początku lutego, kiedy Bitcoin’s split powyżej 10.000 dolarów, pozwalając kilka kryptos takich jak Ethereum, Chainlink, również Tezos oglądać duże rajdy.

Dziś analitycy wyobrażają sobie, że Tezos może się przygotować na ruch, który jest w górze, na powierzchni turbulencji.

Ten ruch w górę wskazywałby na zwiększenie dynamiki, z którą XTZ zetknął się w ciągu ostatnich miesięcy i może pozwolić mu znaleźć się w krypcie, ponieważ w 2018 roku gospodarka ruszyła do przodu, aby wprowadzić nowe wzloty.

Tezos to Watch Additional Momentum since the Crypto Market Faces Forex Session

Ostatnich kilka razy były skaliste do jego rynków krypto, przy użyciu Bitcoin ostatnie złamanie poniżej 10.000 dolarów prowadzących najważniejszych altcoins znaleźć również niektóre szczep pleców.

Ten trend spadkowy przyspieszył, ale jego reakcja na kwotę wydaje się ożywił gospodarki, pozwalając niektóre altcoins odzyskać kwoty wsparcia, jak Bitcoin spadł do cen 9.400 dolarów.

Tezos nadal jest jednym z altcoinów, który był w stanie odnotować odpowiednie zyski, wraz z jego wzrostem z 2,78$ do 3,13$. W czasie pisania, Tezos po prostu trochę się z nich wycofał w obecnej cenie 3,12$.

Podczas zbliżania się na zewnątrz i biorąc pod uwagę ostatnią aktywność cenową XTZ, krypto nadal spada z wyżu 3,60 USD w 2020 r., który został podany w środę.

Na podstawie tego wydarzenia analitycy wyobrażają sobie ten impet, który pozwala na przewartościowanie i ewentualne przełamanie tych wysokich cen, które Tezos mógł zobaczyć.

Satoshi Flipper – wybitny analityk kryptokurwalutowy na Twitterze – mówił o tym potencjale na aktualnym tweecie, przypisując wykres, który pokazuje, że zbliżający się terminowy cel dla jego krypto w jego roku do dnia dzisiejszego spadki 3,60.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten trend wzrostowy będzie się dalej rozwijać i niech to miejsce wzlotów, jeśli Tezos może się do tych kwot, podczas gdy altcoins wraz z Bitcoin konfrontować pewne turbulencje.

Continue Reading

Altcoins

Dlaczego TRON, XRP, Also Cardano (ADA) Only Dove 12 Procent in a Serious altcoin correction

Published

on

By

Ruch następuje po silnym 50 do 90 procentowym wzroście w okresie 2 miesięcy.

Duży wzrost jest często uzupełniany znaczną korektą.

O około 30 procent, chociaż koszt Bitcoina wzrósł o 14 procent, TRON, XRP i Cardano wzrosły w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Ponieważ cena Bitcoin 10.000, który będzie uważany za poziom przez dealerów, rynek zaczął się odbijać. Dealerzy zaczęli być bardziej optymistyczni, przyjmując pułap rynkowy rynku krypto walutowego.

Branża szybko została wykupiona, co spowodowało, że wskaźniki techniczne, takie jak wskaźnik względnej siły (RSI) i inne oscylatory pędu, ujawniły oznaki zbliżającego się wycofania.

Do bitcoinów, altcoiny mają tendencję w ramach tendencji wzrostowej i gwałtownego wzrostu w porównaniu z kryptokurrency. Na przykład, w modzie na byka, koszt zakupu Ethereum zaczął rosnąć z bitcoin po Ethereum tendencji kosztów.

Nawet w przypadku wycofywania się lub tendencji, altcoins mają tendencję do polegania na bitcoin przy zmianach kosztów.

Nawet jeśli cena Bitcoin’a chwilowo wzrosła ponad 10.000$ w ciągu dnia zaraz po wprowadzeniu tego rynku kontraktów terminowych CME, to wkrótce po nim nastąpił gwałtowny wzrost cen Bitcoin’ów. Altcoingi takie jak XRP, TRON i Cardano przeciągnęły się, dokumentując zmienność.

Doradca techniczny, josh Rager, stwierdził, że na poziomie wsparcia 9,800 dolarów, koszt Bitcoinów podążał za zamknięciem.

Ponieważ Bitcoin dostosował się do 9.600 s i walczył o utrzymanie 9.800 dolarów, nawet altcoiny z płynnością jak XRP poślizgnął się z małą lub żadną reakcją nabywców.

Rager wspomniał:

“Bullish – grzywna 4 godz. i codziennie blisko mety w niedzielę, odbił się w kluczowym regionie 9800 (HVN). Ceny kształtujące niedźwiedzie na wykresach, CME kosztowało wycofanie się. Mniej premii Niemniej jednak chce trzymać $9800 + na HTF lub ludzie widzą z $ 9.300 do $ 9.550. ”

bitcoin xrp

Bitcoin krótko odmówił 9.800 usług, skłaniając altcoiny na przykład XRP do nurkowania (źródło: Josh Rager Twitter).

Altcoins są najprawdopodobniej beneficjentami tego rozwiązania, W przypadku załamania cen Bitcoinów w krótkim okresie czasu.

Dlaczego altcoins cieszą się XRP spadł tak mocno

Jednak z powodu wyjątkowo wysokich cen finansowania, XRP spadł o 22% w ciągu jednego dnia, powodując chaos w branży.

Szybkość na platformach transakcyjnych o zysku brutto, takich jak BitMEX i Binance Futures, identyfikuje system, który umożliwia sprzedającym lub posiadaczom rachunków płacenie co drugich w zależności od stanu rynku.

Długusi posiadacze będą musieli pokryć część swojej pozycji co osiem godzin, aby zrównoważyć sytuację sprzedających na krótki okres czasu, niezależnie od tego, czy na obecnym rynku istnieją długie okresy. W przypadku XRP i Ethereum, stawki funduszy przekraczają 0,1 procent, więc posiadacze długoletni będą musieli pokryć znaczną ilość gotówki, aby pozostawić swoje szeregi dostępne.

W rezultacie korekta lub zamknięcie ich szeregów powoduje presję na korektę.

Continue Reading

Altcoin News

Czy Crypto Market Priming na Alt-season?

Published

on

By

crypto assets

Ripple’s XRP kieruje się w stronę sezonu altowego wraz z bańką kryptońską z 2017 roku. Mimo, że rynek został zahipnotyzowany przez bańkę ICO w Ethereum XRP był zwycięzcą.

Ale dwie dekady po swoim własnym “wybuchu”, a koszt nie popękał. Przez większą część tego roku w 2019 r. wartość transakcji nie przekroczyła 0,3 USD.

Jak wspomniano wcześniej na CoinGape, BitMEX zaproponował włączenie nowych kontraktów XRP.

BitMEX ma przyjemność oświadczyć, że handel na rynku XRP (XRPUSD) rozpocznie się 5 lutego 2020 r. o godzinie 0400 UTC.

Przewiduje się, że dodatkowa płynność w jednej z największych transakcji na instrumentach pochodnych spowoduje większą zmienność ceny zakupu XRP.

Set Your Cash Your Mouth Is 

Transakcja na instrumentach pochodnych jest szansą dla przeciwników na skrócenie XRP. Istnieje wiele wewnątrz obszaru, takich jak prezes wszystkich BitMEX, Arthur Hayes, który nie wierzy w wartość XRP; lsquo’, a nawet altcoins.

“Czy może być znany jako Ripple, XRP, czy nawet psiakrew”? Kto wie, kogo to obchodzi. Więc nadszedł czas, by wymienić dolarowy zestaw, który jest wart. Boo-Yaka-sha!

Najlepszy analityk On-Chain, również Willy Woo wspomniał w ostatniej odsłonie w aktualizacji Tone Vays’ Trading Bitcoin ,

“ Razem z pieniędzmi do zapasów, wejdziesz i z tysięcy dolarowych miejsc w kilka minut… Nie musisz utrzymywać tych monet, nawet jeśli jesteś dilerem. “

Co więcej, przewaga nigdy nie przestaje istnieć i nie osiąga zerowej oceny dolarowej. Płynność w momencie uzyskania korzyści wysycha, co powoduje, że nie występuje ona w ostatniej cenie transakcyjnej. Sam fakt, że dla wszystkich tych aktywów rośnie płynność, zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku.

Nie ma jednak nigdzie indziej altcoinów, które istnieją już od jakiegoś czasu, razem wykorzystujących cechy oscylatora, które mogą być zagruntowane dla zysku również w stosunku do BTC.

Czy możesz uwierzyć, że altcoins może zagwarantować ponownie? Proszę omówić swoje perspektywy.

Continue Reading

Trending