Connect with us

Bitcoin

Billionaire Indicator: Dlaczego Bitcoin może być lepszym hokerem niż Ethereum czy XRP?

Published

on

 

W ciągu ostatnich kilku tygodni, odkąd Bitcoin odwrócił tendencję spadkową, która w drugiej połowie 2019 roku obniżyła koszty o 50%, inne kryptokursy zaczęły rosnąć w górę.

Te kryptokursy, które nie są Bitcoin, ścigane przez dealerów, wyprzedziły BTC.

Spójrz na poniższy wykres, który wskazuje, że w danym miesiącu zasoby przewyższyły BTC.

Analitycy na Twitterze obiecali, że ta przewaga jest “słowem danym do okresu czasu z rynków, prekursorem do niektórych altseason.

Chociaż, według godnego uwagi krypto komentatora, altcoins prawdopodobnie nie przekroczy BTC na wiele z 2020 roku, twierdząc, że wiodąca przewaga cyfrowa jest nadal najbardziej skuteczny dramat ryzyka i nagrody w tym rodzącym się sektorze.

Bitcoin pozostaje najlepszą inwestycją kryptońską, nie Altcoins

W następstwie raportu ujawnił, że jest podejrzany o XRP ‘ dlatego perspektywy na rok 2020 znalazł się Mike Novogratz – również były partner w Goldman Sachs plus CEO Galaxy Digital. Stwierdził, że spodziewa się w tym sezonie słabszych wyników BTC.

Choć uwaga ta w dużej mierze pochodziła z lewego pola, że tak powiem” – obudził się z tą opinią w aktualnym wątku na Twitterze, opisując, dlaczego uważa, że XRP (wraz z altcoins jako całość) prawdopodobnie nie staną się największymi krypto-centrycznymi możliwościami inwestycyjnymi w 2020 roku.

2. W tym sezonie szerszy rynek alt, na przykład $XRP, znacząco skurczył się o $BTC. To mnie zadziwiło. Niemniej jednak, uważam, że coraz więcej znaczących rachunków staje się coraz bardziej wykształconych i wystawionych na akumulację $BTC snd myśleć o dostosowanej do ryzyka podstawie jest to bardzo idealne miejsce do obstawiania kryptociągu.

Novogratz wyznał, że kiedy jest “zdumiony” altówkami, widzi BTC, ponieważ rok nadal zsuwa się z reflektora.

Uważa, że jego pozycja została ujawniona jako “prawie długa BTC przez ostatnie 15 tygodni”, że nawet jeśli Bitcoin zostanie wykształcony, będzie zyskiwał więcej uwagi:

To powiedział, że uważam, że coraz więcej kont staje się wykształcony i umieścić umieścić na akumulatory BTC, również myśleć na fundamencie jest to idealne miejsce. ”

Naprawdę dostawcy kryptograficzni, którzy zostali ustanowieni – Fidelity ‘ s crypto custody wraz z oddziałem wdrażania transakcji wraz z takimi jak Bakkt ‘ s automobiles – obecnie koncentrują się na Bitcoin w tym czasie. Ten czynnik ograniczający, który jest prosty wskazuje, że gdy skojarzenia do krypto, będą one koncentrować zdecydowaną większość prób.

Novogratz dodał, że Bitcoin jest jedyną walutą kryptograficzną używającą bonafide’u jako elektronicznego sklepu z wartością, włączając w to pozostałą część zasobów kryptograficznych, które są “stawką ryzyka” w największym stopniu “i będą miały trwałą wartość, jeśli staną się czymś użytecznym”. ”

Wytrzymał ten XRP, Ethereum, itp. pozostać w obrębie tzw. “etapu dowodzenia”, podczas gdy oni będą potrzebowali dobrze holować, ustalić, że mają odpowiednie miejsce na planecie fintech.

Czy istnieją wyjątki od reguły?

Chociaż legenda Wall Street najwyraźniej sugerowała, że nie ma żadnych altcoins, które są wyjątkami od zasady, Ethereum, jak wielu mówi, szybko dzieli swój własny przypadek użycia i rynek w zdecentralizowanym funduszu (DeFi).

Faktycznie statystyki z DeFi Pulse pokazały, że ilość wartości zawiniętej w umowy funduszu osiąga poziom at.

Bitcoin

Bitcoin i Tesla dążą do tego, by stać się najlepszymi aktywami w 2020 roku.

Published

on

By

W zabawnej kolejce losu, dwa niepowiązane ze sobą przedsiębiorstwa konkurują obecnie ze sobą o przewagę dekoracji 2020 roku. Wewnątrz terenu inwestycji, w tym sezonie Bitcoin mógł zyskać 30 procent wartości. W tym sezonie Bitcoin wielokrotnie, w lutym, nadal przekracza granicę kosztów. Jak się wydaje, że Bitcoin zaczyna stabilizować nową konkurencję o najlepszą przewagę 2020 roku nadchodzi: I nie jest to nic innego, jak elektryczny automobilista, Tesla.

Tesla Steps Into The Ring

Akcje Tesli świadczą o niesamowitym wzroście wartości. Około 31 grudnia cena akcji Tesli w 2019 r. wynosiła zaledwie 418 dolarów, jednak w ciągu niecałych dwóch tygodni firma była w stanie wykonać ponad dwa razy więcej. Larry Cermak, badacz, zwrócił na to uwagę kilka dni temu przez Twittera, szczerze mówiąc, że inwentarz Tesli obecnie szaleje.

“Bitcoin, nieco ironicznie, wśród rodzajów egipskich krypt na rynku, zaczął się stabilizować. Rynek ląduje w dół i w górę – 15.000 dolarów wybór na jakiś czas, co jest uważane za stały.

Wielkie Słowo Analityczne

Toni Sacconaghi przyczynił się do niekontrolowanego wzrostu wartości zapasów Tesli. Jego cel cenowy spadł, wspominając o tym, że nie mógł znaleźć żadnego katalizatora.

Sacconaghi uważa, że w perspektywie długoterminowej ekspansja Tesli będzie odczuwalna na rynku. Przewidział, że w ciągu kolejnych 20 dekad, kiedy zadzwonił, nastąpi wzrost cen. Sam biznes samochodowy był postrzegany w świetle od niedawna, w wyniku obrazu przyciąga zielone i odnawialne rodzaje transportu.

Ostrzeżenia pozornie ignorowane

Sacconaghi nie jest obecnie zwolennikiem wydatków Tesli. W obecnym stanie rzeczy analityk Bernstein będzie przekonany, że akcje Tesli będą działać zgodnie z zasadami szerszego rynku, z możliwością odchylenia o 15%. Przewiduje on, że będzie to miało miejsce przez około rok.

Poprawę odnotował również Bitcoin, choć nie dotyczy to kosztów. Wydaje się, że równowaga porównawcza z końcem monety zaczęła rosnąć, co może być wyjątkowe samo w sobie. Pod koniec roku interesujące będzie ustalenie, co jest doceniane.

Continue Reading

Analysis

Bitcoin Price Prediction: BTC/USD Spada do 9.800 Niski, wznawia transfer w górę

Published

on

By

Bitcoin (BTC) Przewidywanie ceny — 16 lutego

Bitcoin chyba spadł do niskiego poziomu 9,800 dolarów. Jednym z powodów jest to, że BTC był ze stanu ich wskaźnika względnej siły. Jeszcze innym powodem jest to, że byki nie przełamują nadchodzącego oporu.

BTC/USD Extended Trend: Bearish (Codzienna parada)

Podstawowe stopnie:

BTC/USD - Daily Chart

BTC/USD – wykres dzienny

Teraz, BTC/USD cofnęły się do dołu 9, 800, które po cofnięciu się, są kolejnym wsparciem. Spodziewano się, że w przypadku, gdy opozycja będzie miała 10,400 dolarów przerwy, moneta prawdopodobnie będzie mogła zebrać ponad 11,500 dolarów. Na odwrotnej stronie, w przypadku gdy byki nie przebiją się przez poziom odporności, moneta spadnie do niskiego kosztu 9,800 dolarów. BTC musi się zmobilizować za mniej niż $9,800. Wcześniejszy rajd w niskim 9.100 spowodował, że byki osiągnęły wysoki koszt 9.800. Dzisiaj, w przypadku upadku monety w obniżonej wysokości 9.800, BTC osiągnie szczyt 10.400. W przypadku dalszego ruchu niżu, moneta spadnie o 9.100 dolarów, a w przypadku spadku o 9.800 dolarów, BTC osiągnie szczyt 10.400.

W tej chwili zestaw jest notowany na par 58 przedziału 14 wskaźnika względnej mocy. Zazwyczaj oznacza to, że Bitcoin pochodzi ze strefy, w której panuje trend wzrostowy. To również. Grupa wpadła na pomoc tego EMA. W przypadku gdy usługa EMA trzyma, Bitcoin będzie rosnąć.

Do tej pomocy linii trendu, Bitcoin spadł na wykresie. Koszt jest obecnie powyżej trendu. W przypadku utrzymania się usługi, Bitcoin zjednoczy się ponad pomocą tej linii trendu. Oczekuje się, że rajd osiągnie kolejny immunitet.

BTC/USD - 4 Hour Chart

BTC/USD – 4-godzinny wykres

Jeśli linia trendu zostanie przerwana przez niedźwiedzie, trend spadkowy rozpocznie się ponownie. Pieniądze spadną do poziomu 8.400 i 9.200 dolarów. BTC jest ponad odmianą stochastyczną, co sugeruje, że moneta jest w impasie. Przewiduje się wzrost Bitcoin’a.

Continue Reading

Bitcoin

Polychain Invest, a baza monet Paradigm Million At Amber

Published

on

By

Azja poczyniła wielkie postępy, odkąd świat kryptoński wciąż się rozwija. Co najmniej 80 procent handlu kryptograficznego na naszej planecie odbywa się wewnątrz kontynentu, w jego obecnym kształcie. Jak można sobie wyobrazić, firmy zajmujące się handlem kryptoflami są świadkami tej mody.

28 milionów dolarów zostało ograbionych przez firmy wykorzystujące wycenę dla Amber.

Amber został cofnięty w 2015 roku. Pięć odważnych dwudziestu kilku osób z Hongkongu, w tym kilku byłych dilerów Morgan Stanley, założyło firmę o nazwie Amber AI. Grupa koncentrowała się głównie na wymianie kilku papierów wartościowych, w tym akcji chińskich. Z drugiej strony, zespół natychmiast odkrył, że ogromne zyski krypto w całym roku 2017 tej bańki kryptońskiej. Byli skuteczni w zakupie BTC za $7,300, a następnie wskoczyli na rynek za $7,700 na innej transakcji. Zysk został wbity w kieszeń, co sprawia, że inwestor jest zadowolony.

200% zysku zamiast 0,01%.

Dyrektor finansowy Amber, tiantian Kullander, przypomniał sobie czas, w którym próbował. Wyjaśnili, że nie mogą myśleć o tym, co widzą. Grupa Amber wyszła ze stałego dochodu. Zmienność była prawie niczym, również Kullander wyjaśnił, że muszą walczyć o każdy punkt bazowy, który dostali na tym rynku.

cme group

Amar był w stanie zyskać 100 procent do 200 procent zysku miesięcznie przez cały rok 2017 Crypto Bańki, w tygodniach października. Kullander twierdzi, że był w stanie uzyskać całą wartość aktywów. Kwota ta nie zostałaby nawet zamortyzowana przez sumę pieniędzy, ale przez wagę ciężką.

Green Pastures Ahead

W zeszłym roku Amber był w stanie sprzedać wszystko, co dawało od 20 do 10 milionów dolarów zysku. Marża zysku wyniosła ponad 50%. Kullander zamierza podwoić te zyski, jak twierdzi. Z tą sumą zastrzyku pieniędzy, korporacja będzie miała fantastyczny start. Amber udowodnił, że jest firmą, a więc prawdopodobieństwo, że przy większym zastrzyku finansowym to się nie uda, jest niewielkie.

Continue Reading

Trending