Connect with us

Altcoin News

Crypto Twitter wraca do Ethereum Community do ataku na Trona wraz z EOS.

Published

on

dreamstime image source

Kryptońskich profesjonalistów, które są wiodące są obecnie uderzając w niektórych praktyk reklamowych.

Musimy zachęcać siebie nawzajem, w przeciwieństwie do siebie. Podjęłam działania mające na celu zablokowanie klientów w ramach tego raportu i mam nadzieję, że B1 nigdy nie uda się ani nie będzie promować takiego zachowania nad ekosystemem #EOS

Po epidemii Bummera na Twitterze, Justin Sun natychmiast wskakuje na bandwagonthat”, odpowiada,

Zgadzam się! @Tronfoundation nigdy nie zatrudni członków społeczności do ataku na inne korzystne kryptońskie prace. Zachęcamy i powinniśmy się kochać!

Wcześniej, Justin Sun był krytykowany za przeprowadzkę. Ryan Selkis ze wszystkich Messari wskazuje, że ludzie żyją w epoce, w której reklama stała się najbardziej znaczącą częścią sukcesu. Stwierdza,

Trump jest prezesem i każdy z nich ma coś wspólnego: reklamę, która jest wybitna.

Spieszcie się do najlepszych

Od niedawna, jak zauważył Novogratz, Ethereum posiada potężną zdolność do przekształcania się w fundament, który pozwala przewidywać poziom tworzenia zdecentralizowanego oprogramowania. Chociaż Ethereum Network pozostaje w okresie przejściowym, tam, że rywalizuje z ETH, Tron i NEO są obecnie na szczycie w sztuce.

Ethereum plebs nie może tolerować, że Tron jest dużo lepszym monitorem świata.

Zwolennicy z powodu strajków i jego tweetów często chwalą nawet kodera Bitcoinów przeciwko ETH.

Wiele z nich to trollingowe przedsięwzięcia takie jak EOS i TRON (a także oczywiście Bitcoin) niemal natychmiast. I ośmielają się nazywać innych ludzi trującymi!

W którym program został już ograniczony, To nadal jest dziki zachód od krypto-przestrzeni.

Możesz uwierzyć, że Tron lub jakiś inny system blokowy będzie mógł uzurpować sobie prawo do Ethereum? Proszę omówić swoje perspektywy. 

Altcoin News

Użytkownicy LocalBitcoins pozostają bez dostępu dla swoich żetonów

Published

on

By

localbitcoins users

Większość użytkowników LocalBitcoinów przebywa czternaście dni po tym, jak ich konto zostało zamrożone przez rynek. Posiadacze kont stwierdzili, że byli sfrustrowani ruchem, który zatrzymał ich operacje handlowe, zgodnie z najnowszymi informacjami o kryptokursztynie.

LocalBitcoins znajduje się w Finlandii i może być etapem, w którym sprzedający i kupujący mogą wymieniać Bitcoin. Integruje on escrow dla bezpieczeństwa i może być również akredytowany przez fińskiego regulatora wraz z nawet Chemical Financial Supervisory Authority. Platforma generuje zyski w wysokości 31 mln USD rocznie i jest oferowana w ponad 248 krajach. Firma zatrudnia ponad 67 pracowników. Już w 2019 r. rynek przyspiesza spełnienie wymogów zgodności, eliminując w ten sposób “gotówkową” alternatywę dla człowieka. Jednakże, wymiana zamroziła wiele kont użytkowników LocalBitcoins.

Ludzie w Ugandzie i Nigerii ulegli zmianie. Właściciele kont w Azji zostały zmienione, w tym osób z Pakistanu, Afganistanu i innych krajów Bliskiego Wschodu. Znajdziesz tu wielu użytkowników z Wielkiej Brytanii, którzy dokonali zmian. Konsumenci są proszeni o wylosowanie swoich holdingów Bitcoinów, jeśli nie chcą czekać na aktywację, a następnie zlikwidować swoje konto. Wielu twierdzi, że nie byli w stanie podjąć żadnych działań, ponieważ ich salda zostały zamrożone z dziesiątkami tysięcy dolarów Bitcoin.

Rizwan Ali został wyjaśniony:

“To jest niszczycielskie. Nasz kapitał został zablokowany przez rynek i zamrożone konta. Moje 0,5 BTC jest zablokowane, a ja czekam na publikację. Minęło już 14 dni, ponieważ mój wniosek o skasowanie konta został przeze mnie pozostawiony. Nie było żadnego powiadomienia. Przekroczyli oni swoje warunki i warunki wsparcia. Jestem pewien, że to co robią jest nielegalne.”

Inny konsument w Nigerii stwierdził, że nie był w stanie dostać się na konta po otrzymaniu powiadomień

“Jeden z moich klientów miał podróżować z kraju i musiał sprzedać kilka swoich bitcoinów, by móc jechać… tylko po to, by wykryć drogę na lotnisko, której nie mógł zdobyć nawet swojej stolicy.”

Continue Reading

Altcoin News

Bitcoin [BTC] Dominance Falling, Ripple [XRP] Soaring, Is Your Altcoin Season About?

Published

on

By

Bitcoin dominance

Korzyści z Bitcoin (BTC) spadły do 64%, ponieważ Ripple (XRP) pojawia się jako najwyższa wytrzymałość w najlepszych 10. Bitcoin jest monitorowany i oglądany przez uczestników rynku.

Jako zaletę, która z czasem rozwinęła się do sklepu wartości, medium handlu, wraz z kotwicą, z której działa jako fundament pieniężny na wielu rynkach, BTC odgrywa główną rolę ekosystemu kryptońskiego.

Spadek dominacji Bitcoinów (BTC)

Ponieważ ceny altcoins i zapiekanych druków zyski, które są odpowiednie, jego dominacja nadal powoli spada do altcoins od stycznia średnio o około 68% do 64%, co świadczy o zmianie kapitału.

Ale uważajcie, ludzie, na rynku są fałszywe gówniane monety, takie jak EUR i USD!

Oczywiście, Ripple (XRP), o świcie w rankingu liderów branży, w ciągu ostatnich kilku dni po połączeniu w większej połowie 2019 r. odnotował wzorcowe korzyści.

W czasie mediów, XRP jest w górę o dwucyfrowe, 10 procent, zmuszając swoje tygodniowe zyski do 18 procent. Z roku na rok spadł zaledwie o 7 proc., co stanowi radykalną poprawę po tym, jak obawa przed spadkami i połączone z nimi przyjęcie przez Ripple Inc. zamiarów IPO nadal dominuje na pierwszych stronach gazet.

Różne aspekty napędzają koszty XRP. Koszty są trendy ponad 25 groszy marki i podczas gdy umowy świecowe są korzystne dla nabywców, zasady są bycze.

Płynność XRP i On-Demand nad Upswing, MoneyGram Deal

Płynność korytarzy płynności jest pozytywną oceną tej monety. Funkcja Bitso w korytarzu USD–MXN również uzupełnia aspiracje MoneyGram i np. zauważył, że wymóg stymulowania XRP w tandemie.

Dodatkowo, programowe zyski Ripple Inc. spadają, ponieważ firma stoi na przeszkodzie natychmiastowej sprzedaży XRP i raczej wzywa instytucje do uzyskania przewagi z dostępnego sektora.

Uwaga Ripple Inc. jest zwiększenie ich obecności w strefach dużych szans z Azji Południowo-Wschodniej, gdzie mogą one zebrać przydatne partnerstwa w ramach swojego podjazdu, aby stać się godnym rywalem SWIFT.

Mati Greenspan stwierdził:

“Cóż, nic w ciągu jednego dnia, jakkolwiek czynili postępy w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Bardziej ekonomicznych instytucji, MoneyGram okazja, TPS spór przewidywane i jest prawdopodobne, wzrost prędkości, wraz z możliwością IPO. Wszystko, co kochankowie mogą się cieszyć. ”

Jest prawdopodobne, że w miarę jak altcoiny regenerują się po 2018 roku 90-95% spadnie dominacja Bitcoinów prawdopodobnie będzie nadal spadać.

Continue Reading

Altcoin News

Czy Crypto Market Priming na Alt-season?

Published

on

By

crypto assets

Ripple’s XRP kieruje się w stronę sezonu altowego wraz z bańką kryptońską z 2017 roku. Mimo, że rynek został zahipnotyzowany przez bańkę ICO w Ethereum XRP był zwycięzcą.

Ale dwie dekady po swoim własnym “wybuchu”, a koszt nie popękał. Przez większą część tego roku w 2019 r. wartość transakcji nie przekroczyła 0,3 USD.

Jak wspomniano wcześniej na CoinGape, BitMEX zaproponował włączenie nowych kontraktów XRP.

BitMEX ma przyjemność oświadczyć, że handel na rynku XRP (XRPUSD) rozpocznie się 5 lutego 2020 r. o godzinie 0400 UTC.

Przewiduje się, że dodatkowa płynność w jednej z największych transakcji na instrumentach pochodnych spowoduje większą zmienność ceny zakupu XRP.

Set Your Cash Your Mouth Is 

Transakcja na instrumentach pochodnych jest szansą dla przeciwników na skrócenie XRP. Istnieje wiele wewnątrz obszaru, takich jak prezes wszystkich BitMEX, Arthur Hayes, który nie wierzy w wartość XRP; lsquo’, a nawet altcoins.

“Czy może być znany jako Ripple, XRP, czy nawet psiakrew”? Kto wie, kogo to obchodzi. Więc nadszedł czas, by wymienić dolarowy zestaw, który jest wart. Boo-Yaka-sha!

Najlepszy analityk On-Chain, również Willy Woo wspomniał w ostatniej odsłonie w aktualizacji Tone Vays’ Trading Bitcoin ,

“ Razem z pieniędzmi do zapasów, wejdziesz i z tysięcy dolarowych miejsc w kilka minut… Nie musisz utrzymywać tych monet, nawet jeśli jesteś dilerem. “

Co więcej, przewaga nigdy nie przestaje istnieć i nie osiąga zerowej oceny dolarowej. Płynność w momencie uzyskania korzyści wysycha, co powoduje, że nie występuje ona w ostatniej cenie transakcyjnej. Sam fakt, że dla wszystkich tych aktywów rośnie płynność, zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku.

Nie ma jednak nigdzie indziej altcoinów, które istnieją już od jakiegoś czasu, razem wykorzystujących cechy oscylatora, które mogą być zagruntowane dla zysku również w stosunku do BTC.

Czy możesz uwierzyć, że altcoins może zagwarantować ponownie? Proszę omówić swoje perspektywy.

Continue Reading

Trending